• Lifestyle  • Namíchejte si svěží citronový drink s Beefeater Zesty Lemon

Namíchejte si svěží citronový drink s Beefeater Zesty Lemon

Beefeater coby nejvíce oceňovaný gin na světě představuje nejnovější variantu Beefeater Zesty Lemon, které dominuje jedna z jeho kultovních bylin, takzvaných botanicals. Přírodní citrusový tón vzdává poctu zakladateli značky Jamesi Burroughovi, jenž ve své době přimíchával do destilátu čerstvé citrony pocházející z londýnského trhu Covent Garden a dodával tak ginu povznášející twist.

Beefeater Zesty Lemon vyvinul legendární master distiller a držitel Řádu britského impéria Desmond Payne na bázi klasické receptury Beefeater London Dry Gin a přírodního citronového akordu. Nová variace vyniká výrazně citrusovým aroma se zřetelnou základní chuťovou stopou po příjemně nahořklém jalovci. Základ složení vychází z tradiční receptury Beefeater London Dry Gin. Ovocný dojem navozují složky výhradně přírodního původu.

Jak si namíchat svěží drink z ginu Beefeater Zesty Lemon?

  • 4cl Beefeater Zesty Lemon Gin
  • naplněná sklenice ledu
  • 12cl toniku
  • plátek čerstvého citrónu
  • tymián na dozdobení

Smíchejte 4cl Beefeater Zesty Lemon Gin se 12cl toniku, přidejte plátek citronu a případně snítek tymiánu.

Redakce DailyStyle.cz doporučuje: Namíchejte si osvěžující jahodový drink s Beefeater Pink

Super prémiové ochucené giny zažívají globálně dvouciferný růst a Beefeater dané kategorii vévodí na celosvětové úrovni. Beefeater Zesty Lemon doplňuje dvě osvědčené příchutě: Beefeater Pink Strawberry, který je aktuálně k dispozici ve více než 85 zemích po celém světě, a Beefeater Blood Orange, jenž se stal ve Spojeném království nedlouho po svém uvedení na trh v roce 2020 jedničkou mezi inovativními lihovinami. Česká republika se řadí mezi prvních deset zemí, ve kterých je Beefeater Zesty Lemon od března 2022 uveden na trh.

„Citrus tvořil vždy nedílnou součást receptury našich ginů, neboť do rovnováhy celkové chuti vnáší svěžest a rovněž se dokonale snoubí s klasickými tóny jalovce a zemitější andělikou. Beefeater Zesty Lemon inspiroval Lemon Gin produkovaný v padesátých letech minulého století. Obohacením o svěží citrusovou složku se stal ideální volbou pro soudobé náročné milovníky ginu, jež ocení prvotní závan sladkosti na patře a šťavnatý citronový závěr.“ říká Master distiller značky Beefeater Desmond Payne MBE.

Nový gin Beefeater Zesty Lemon je k dostání ve vybraných obchodech, barech, restauracích

a e-shopech a také na prestigeselection.cz za cenu 499 Kč / 0,7 l

Zdroj fotografií: Beefeater Česká republika

Marketing manager