• Fashion News  • Seriál Sex ve městě ohlásil velkolepý návrat

Seriál Sex ve městě ohlásil velkolepý návrat

Pokud patříte mezi milovníky legendárního seriálu s názvem Sex ve městě, následující informace vás rozhodně nenechá klidnými! Společnost HBO Max potvrdila tento velkolepý návrat seriálu přesně po 22 letech. Má to ovšem jeden malý háček, který řadu věrných diváků mírně pobouřil. O jaký se jedná? To se dozvíte v dnešním článku.

Velice úspěšný seriál, který chytl za srdce řady žen si svou popularitu vybudoval již v roce 1998, kdy se začínaly tvořit teprve první díly tohoto romanticky komediálního seriálu. Mnoho fanoušků tvrdí, že seriál skončil v pravou chvíli a jeho návratem po 22 letech jsou více než překvapeni.  Americká streamovací služba HBO Max skutečné potvrdila pokračování seriálu, kdy natáčení bude zahájeno již na konci letošního jara. Navazující řada seriálu dostala jméno „And Just Like That“ („Prostě jen tak“) a bude obsahovat celkem 10 epizod po půl hodině.

Háček ovšem spočívá v tom, že nové epizody Sexu ve městě budou postrádat jednu významnou protagonistku. Chybět bude herečka Kim Cattrall, která si v seriálu zahrála postavu Samanthy. Proč tomu tak je a co bylo hlavní příčinou rozhodnutí herečky nadále v seriálu nepokračovat prozatím nikde nebylo oficiálně sděleno. Fanoušci tohoto kultovního seriálu jsou však touto zprávou znepokojení, kdy podle jejich slov seriál již nebude mít takové kouzlo, jako tomu bylo dříve. V seriálu již tedy uvidíme jen tři ze čtyř hlavních postav, a to konkrétně Sarah Jessicu Parker, Cynthiu Nixon a Kristen Divis.

Rozporuplné diskuze jsou také vyvolány skrze momentální věk hereček, kdy například herečka Kim Cattrall oslaví letos v srpnu již 65. narozeniny. Právě tento fakt by mohl být jeden z důvodů, proč herečka natáčení odmítla. Druhá skupina fanoušků se ovšem nenechává odradit a velice se těší především na to, jaké nové zápletky seriál přinese. „Vyrostla jsem s těmito postavami a nemůžu se dočkat, až uvidím, jak se jejich příběh vyvine v této nové kapitole.“ uvedla ve svém prohlášení producentka HBO MAX.  

Zdroj: 1, 2, 3, Warner Bros., Inc