• Fashion News  • Sienna Miller tváří jarní kampaně společnosti Lindex

Sienna Miller tváří jarní kampaně společnosti Lindex

Herečka a legenda stylových outfitů Sienna Miller se stala novou tváří společnosti Lindex pro kampaň Jaro 2016, která nese název Sienna Hearts Lindex a představuje luxusní kousky pro každodenní nošení, jež flirtují s glam trendy 70. let. 

Kolekce dokonale ladí s osobním stylem Sienny Miller, je postavena na bohémském a elegantním vzhledu. Mezi její klíčově položky patří splývavá halenka, maxi šaty a džíny s nohavicemi do zvonu.

„Moc se mi líbí jemný materiál této bílé halenky. Dokázala bych si představit, že v ní strávím celé léto. A ty zvonové džíny jsou opravdu fantastické, pohodlné a mají báječný střih! Oba tyto kousky jsou klasikou, která je univerzální a navíc skvěle ušitá,“ říká Sienna Miller o kolekci.

Lindex si Siennu Miller vybral nejen pro její osobitý styl, ale také proto, že navíc v každém aspektu svého života vyzařuje hodnoty společnosti Lindex. Šíří kolem sebe pozitivní energii, humor a filantropický pohled na svět. Kromě toho se angažuje v charitativních projektech. Je matkou, a i díky tomu je pro značku Lindex dokonalou modelkou.

„Na značce Lindex je něco hravého a bezstarostného, a myslím si, že zde máme skutečnou oslavu ženskosti. Kolekce je svůdná, aniž by však byla příliš vážná. Také mám za to, že nálada celé značky i kolekce se projevila do tohoto fotografování. Byly to skvělé chvíle a my všichni jsme se opravdu hodně nasmáli! A právě o tom Lindex je, tedy alespoň podle mého názoru,“ zhodnotila Sienna Miller své nedávné fotografování pro Lindex.

Kampaň Sienna Hearts Lindex na jaro 2016 bude k dostání od 31. března na všech 18 trzích, kde Lindex působí a samozřejmě také na webu www.lindex.com