• Styling  • Stylová uniforma: Do postele v dokonalém pyžamu

Stylová uniforma: Do postele v dokonalém pyžamu

Obzvláště v dnešní nelehké době je tak trochu těžké nepopadnout podzimní depce. Většinu svých dní trávíme zavření doma, nejlépe ve starém vytahaném tričku a sepraných teplácích. Pokud ovšem pracujete z domu, je taky velmi pravděpodobné, že prostě strávíte celý den v pyžamu bez toho, aniž byste se nad tím nějak zvlášť pozastavili. Je důležité vědět, že v tom rozhodně nejste sami, ale co si takhle zpříjemnit upršené podzimní dny dokonalým saténovým pyžamem nebo super příjemnou bavlněnou soupravou, ve které se vám navíc budou zdát jen ty nejhezčí sny?

Pyžamo z hladkého hedvábí už nikdy nebudete chtít sundat

Při koupi pyžama je opravdu důležité brát na zřetel, z jakého materiálu je vyrobeno. Přemýšlejte tak, aby vám v něm bylo co nejpohodlněji a cítili se zkrátka dobře. Obzvláště oblíbená jsou právě hedvábná pyžama, kdy jeho koupí rozhodně nebudete litovat. Jedná se o jeden z nejlepších způsobů, jak se žena může rozmazlit a dopřát si tak kvalitní spánek v ještě kvalitnějším pyžamu.

Intimissimi – pyžamo z hladkého hedvábí (2 599 Kč)

Intimissimi – hedvábné pyžamo s krajkou (1 898 Kč)

Bavlněná pyžama budou vždy sázka na jistotu

Pokud zvolíte pyžamo ze 100% bavlny, nikdy nemůžete šlápnout vedle. Zamilujete si ho obzvlášť na podzim, protože sotva najdete příjemnější materiál, který vás i zahřeje.

Anna Field – pyžamová sada (790 Kč)

Hanro – Cotton deluxe set (3 340 Kč)

Saténové pyžamu pozdvihne vaši ženskost

Saténová pyžama se oproti těm z hedvábí liší cenově, kdy satén je rozhodně dostupnější a cenově méně nákladný. Každopádně luxusního vzhledu s nádherným leskem se dočkáte i u saténu.

Trendyol – dámské pyžamo Satin (1 403 Kč)

Trendyol – Striped Biye Detailed Satin Pyjama Set (1 012 Kč)

Dodejte podzimu veselejší nádech pomocí roztomilých vzorů

Pokud vás už nebaví ta ponurá nálada všude kolem, rozjasněte si den s veselým pyžamem!

Lindex – pyžamo se zvířecím vzorem (599 Kč)

Dorothy Perkins – TOWLLING PENGUIN SET (720 Kč)

Zdroje: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9