• Styling  • Stylově a trendy během rozpálených letních dnů. Jak se obléknout do práce?

Stylově a trendy během rozpálených letních dnů. Jak se obléknout do práce?

Letní počasí nám přináší nejenom horké dny, ale zároveň s nimi i výzvu, jak se v takovém počasí sofistikovaně obléknout do práce. Skloubit tropické letní počasí a oblečení tak, abychom se cítily především pohodlně, ale pořád trendy, může být pro mnohé z nás oříšek. Pojďte ho s námi společně rozlousknout a nechte se inspirovat výběrem outfitů, které jsme si pro vás připravili.

Košilové šaty

Upnuté šaty na tělo v tropických vedrech nenosí zrovna značku ideál, proto zkuste šáhnout právě po těch košilových. Takové bílé košilové šaty jsou nejenom velice aktuálním žhavým trendem, ale zároveň se v nich budete cítit skvěle. Jsou velice vzdušné a když je budete kombinovat s jednoduchými sandálky, rozhodněte nešlápnete vedl

Vzdušné overaly

Overal v letním počasí bude vždy sázka na jistotu. Kolekce letního oblečení nejrůznějších značek nám každoročně přivádí pestrou škálu mnoha vzorů i střihů. Aktuálním trendem jsou overaly s širokými nohavicemi, které opět oceníme v horkých dnech.

Sakové šaty

Pokud vaše zaměstnání vyžaduje opravdu elegantní outfit byznysového looku, budou pro vás tyhle šaty ideální volbou. Sakové šaty jsou totiž skvělou náhradou za klasický kostýmek.

Cyklistické kalhoty

Tvrdí se, že biker shorts buď milujete anebo naopak nenávidíte. Jedná se o docela kontroverzní kousek, ale jeho variabilnost ocení mnoho žen. Zkuste místo oversize trička k těmto kraťáskům zvolit bílou košili a máte najednou máte velice elegantní look, ve kterém se budete cítit zkrátka více než pohodlně.

Ladící komplety

Tuhle variantu opět ocení ženy, jejichž zaměstnání vyžaduje eleganci. Tento trend se objevil již minulé léto, avšak udrží se i letos. Jedná se o sako, které je stejného vzoru či barvy jako je sukně nebo šortk

Zdroje: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11