• Lifestyle  • Neokoukaná letní kina v Praze

Neokoukaná letní kina v Praze

Vyrazte během letního večera do letního kina. Inspirujte se naším seznamem míst, kde prožít příjemnou chvilku sledováním filmu s dobrým jídlem a pitím, pod širou oblohou. Sezona letních kin je již zahájená a trvá do konce září!

Manifesto Smíchovletní Eat In Kino

Projektor letního kina na Smíchově v Manifestu je v provozu každou středu, na programu jsou české i zahraniční filmy, hudební i dokumentární. Vychutnejte si tak atmosféru noční Prahy ve stínu kaštanů navíc s kvalitním jídlem, tankovým pivem nebo míchaným drinkem. V Manifestu je možno rezervovat si stolek, a případné změny kvůli změně počasí jsou vždy oznámeny na na webu na sociálních sítích @manifesto.market. Vstup zdarma.

MeetFactory letní kino Zeď

Malé, ale zato stylové letní kino je v provozu i v prostoru pro moderní umění v MeetFactory. Promítací plátno z předešlých let vyměnili za stěnu bývalé galerie Zeď. Promítání zde probíhá každou středu a bude pokračovat až do září. V červnu a červenci začínají představení ve 21.30 hod., v srpnu a září od ve 20.30 hod. Vstupné dobrovolné, občerstvení zajistí bar MeetFactory.

Letní kino Kinobus 2020

Kinobus provozuje Dopravní podnik hlavního města Prahy. Jedná se o jedinečný koncept mobilního kina. Filmové turné začíná 1.7. 2020 a potrvá až do poloviny září, vždy od pondělí do čtvrtka. Upravené vozidlo v sobě skrývá profesionální promítací techniku, lavičky až pro 200 diváků a deky k zapůjčení. Vstup je zdarma a projekce se odehrává mezi 20.30 hod. a 21.45 hod. na různých lokalitách v Praze.

Kasárny Karlín – letní kino

Na nádvoří kasáren se opět uskuteční tradiční večerní promítání. Na programu jsou kultovní a artové snímky české i zahraniční. V případě špatného počasí se promítání přesouvá dovnitř. Projekce se konají ve čtvrtek a v sobotu a vstupné je 80,- Kč. 

Zdroje: 0), 1), 2), 3), 4)