• Fashion News  • Stylové zimní svetry: hodit se budou hlavně o Vánocích!

Stylové zimní svetry: hodit se budou hlavně o Vánocích!

S vánočními svetry se v obchodech roztrhl pytel a už nyní se dají sehnat i za výprodejové ceny. Najít ale takový, který unosíte po celou zimu a nebude to až takový kýč, zase tak snadné není. Pokud jsou tedy na vás vánoční svetry ve stylu Bridget Jonesové trochu moc, vybrali jsme pro vás několik decentnějších kousků, které se nebudete bát vzít do města, na středrovečerní večeři či na neformální vánoční večírek.

Norská klasika

Svetry ve skandinávském stylu jsou již řadu let vánoční stálicí. Výhodou těchto svetrů je, že vypadají stylově, hodí se na celé zimní období a navíc v nich rozhodně neprochladnete. Svetry s norským vzorem jsou oblíbeným vánočním dárkem, můžete v nich oslavit Štědrý den nebo klidně vyrazit na hory.

Foto zleva: modrý svetr z žakárového úpletu H&M, 899 Kč; Svetr s vánočním motivem House, 599 Kč.

Černobílá nezklame

Pokud hledáte svetr, který bude skutečně evokovat zimu, ale přesto se nechcete pouštět do velkých experimentů, vsaďte na nesmrtelnou černobílou kombinaci. Vzorované svetry v oversized provedení jsou skvělou volbou, která se hodí k jakémukoliv outfitu.

Foto zleva: svetr s výstřihem ke krku Zara, 1299 Kč; svetr z žakárového úpletu H&M, 949 Kč.

Decentní hravost

Flitry a nápisy jsou během Vánoc vždy v kurzu. Dejte najevo jednoduchým zimním motivem, jak moc se těšíte na Vánoce a nalaďte se na tu správnou sváteční atmosféru. Kdy jindy si s módou trochu pohrát, než právě o Vánocích?

Foto zleva: mikina s flitry H&M , 349 Kč; svetr z jemného úpletu H&M, 799 Kč.

Abychom nezapomněli na pány

Vánoční motivy se rozhodně neobjevují jen na dámském oblečení. Pokud i pánové chtějí oslavit svátky pěkně stylově nebo se jen chtějí sladit u stromečku s partnerkou, je zde výběr i pro ně. A není potřeba se bát ani mírně infantilních vzorů, alespoň všichni uvidí, že máte smysl pro humor!

Foto zleva: tmavomodrý vánoční svetr Reserved, 799 Kč; svetr s motivem stromečku H&M, 199 Kč.

Plánujete si vzít vánoční svetr na stědrovečerní večeři?

Zdroje: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10