• Styling  • Zima velí: Blýskněte se stylově

Zima velí: Blýskněte se stylově

Sháníte kousek, který by obohatil váš šatník a zároveň by se dokonale hodil i na Silvestra? Navíc má i tu výhodu, že se dobře kombinuje jak na den, tak na večer? Řeč je tu o stříbrné obuvi, která je opět velmi stylová a vhodná zvlášť pro zimní období.

Je pravdou, že na sebe tato obuv strhne veškerou pozornost. Proto volte oblečení buďto v neutrálních barvách – jako je bílá, černá, béžová a šedá. Pokud si ovšem troufnete na odvážnější look, zkuste si obléknout i třpytivý oděv, samozřejmě s jemným leskem a vyražte do víru velkoměsta. Skvěle se jinak stříbrná kombinuje i s tmavě modrou a zelenou, růžovou či fialovou barvou.

Parádu v nich uděláte  na Vánoce i na Silvestra. Zkrátka, tato obuv se hodí jak na různé módní události a akce, tak i ke slavnostnímu oděvu například na vánoční firemní večírek nebo Silvestrovskou party.

Vybírat můžete obuv od střevíčků, až po kozačky pod nebo nad koleno. Na výběr máte i z mnoha stylů, od elegantních, přes ležérní až po rockové se cvoky, přezkami nebo hroty.

Zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12