• Fashion News  • Super Bowl zpátky do minulosti: Nejlepší vystoupení, které spatřil svět

Super Bowl zpátky do minulosti: Nejlepší vystoupení, které spatřil svět

54. ročník Super Bowl v roce 2020, který se konal v Miami, znamenal vítězství nejen pro hráče Kansas City Chiefs, ale také symbolické vítězství pro početnou latinskoamerickou komunitu v USA. Dnes už v legendárním vystoupení, v poločase jedné z nejvíce sledovaných sportovních událostí roku, se totiž bok po boku objevily dvě latinskoamerické zpěvačky a ikony popmusic Jennifer Lopez a Shakira, a to v nezapomenutelné energické show. Připomeňte si před 55. ročníkem úspěšné vystoupení, které dostalo do varu všechny přítomné a vysloužilo si pozitivní ovace na sociálních sítích.

Důležitý historický okamžik

Latinskoamerická komunita se považuje za velké fanoušky NFL, dva nejvýznamnější Latinoameričané s vazbami na Super Bowl jsou Tom Flores a Jim Plunkett. V Miami sídlí i početná hispánská komunita, na Hard Rock Stadium se tak odehrálo vystoupení, které mělo i hlubší symboliku. Zářivá show pulzovala rytmy latiny a zpěvačky pro vystoupení vybraly zkrácené verze svých slavných hitů. Společně pak zazpívaly písně „Let´s Get Loud“ a „Waka Waka“. Jennifer Lopez po vystoupení přidala na svůj instagramový účet fotografie s hastagem #Mise splněna. Na Twitteru se pak Shakira vyjádřila ve smyslu, že vystoupením byla přepsána historie.

Nezapomenutelná show

Obě zpěvačky jsou známé precizní přípravou svých vystoupení, složitou choreografií, extravagancí a vytříbeným stylem. Nebylo tak žádným překvapením, že tato show se zapsala do historie Super Bowlu. Show zahájila kolumbijská zpěvačka Shakira, která na pódiu oslavila své 43 narozeniny. Nechyběly tak slavné hity jako She Wolf, Whenever, Wherever a Hips Don’t Liea. Zpěvačka také předvedla pro ni typické sexy taneční pohyby, show okořenila i hrou na kytaru a bicí. Jennifer Lopez zvolila hity jako Waiting For Tonight, Love Don’t Cost a Thing, On the Floor a Let’s Get Loud. Na pódium pak vynesla extravagantní modely od její oblíbené značky Versace. Zpěvačka během show symbolicky pozvedla americkou vlajku na plášti, aby odhalila portorikánskou vlajku na jeho vnitřní straně.

Slavní hosté

Na pódiu spolu se slavnými zpěvačkami vystupovalo na 150 tanečníků, kteří show dali ty správné grády. Show zpěvaček doplnil i portorický rapper Bad Bunny a kolumbijský zpěvák J Balvin, kteří se objevili v polovině setů Shakiry a Lopez. Zatímco Bad Bunny doprovázel Shakiru, Lopez sdílela pódium s J Balvinem. Ke konci vystoupení zazpívala spolu s dětským sborem i talentovaná jedenáctiletá dcera Lopez, Emme Anthony, matčinu píseň Let’s Get Loud. Matka s dcerou pak zpívaly bok po boku a na bicí je doprovázela právě Shakira.

Oslnivá show se právem zapsala do historie a dlouho ji asi nic nepřekoná, přesvědčit se můžete ve videu:

V noci na 8. února můžete sledovat 55. ročník Super Bowl, hudebního vystoupení se tentokrát zhostí The Weeknd, kanadský zpěvák R&B a trojnásobný vítěz Grammy.

Foto: 1, 2, 3,