• Fashion News  • Limitovaná jarní kolekce H&M Studio SS21 je plná dobrodružství a fantazie

Limitovaná jarní kolekce H&M Studio SS21 je plná dobrodružství a fantazie

Nová jarní kolekce H&M Studio, která nese název ‘Treasure Forever’ neboli „Nekonečné poklady“, je naplněná nadčasovým půvabem. Je inspirovaná svobodným duchem hledačů pokladů a odvážných snílků. Najdete v ní taky námořnické prvky i náměty z podmořského světa. H&M Studio SS21 bude k dispozici pouze online od 18 února 2021.  

Kolekce nabízí výrazné a propracované moderní kousky pro jarní šatník. Velká část kolekce je vyrobená z udržitelných materiálů. Klíčovými kousky jsou žakárový pletený svetr, sametové lemované černé šaty a vysoké černé boty z kůže VEGEA. Elektrická barevná paleta korálově oranžové a neonově žluté, inspirovaná poklady a vodními tvory, je vyvážena neutrálními tóny béžové a černé.

Kolekce Studio SS21 nabízí dobrodružství a fantazii v každodenním životě. Zároveň se v ní budete, díky propracovaným střihům budete cítit pohodlně a sebejistě. Jednotlivé looky jsou velmi hravé a originální a velmi lehce se kombinují s klasičtějšími kousky z jiných kolekcí,“ popisuje novou kolekci Ann-Sofie Johansson, Creative Advisor H&M. 

H&M Studio kolekce byla navržená tak, aby její kousky byly s vámi už napořád. Poprvé bude tato kolekce taky nabádat zákazníky, aby znovu objevili cenné kousky z minulých kolekcí Studio a stylovali je s těmi z nové kolekce. Exkluzivní výběr archivních kousků bude k dispozici jenom ve dvou obchodech H&M – Mitte v Berlíně a Sergels Torg ve Stockholmu.

Produktový výběr redakce DailyStyle.cz

Zdroj fotografií: archiv značky H&M

Marketing manager