• Fashion News  • Svatební šaty Jennifer Lopez

Svatební šaty Jennifer Lopez

Jennifer Lopez se minulý víkend provdala v kultovní Little White Chapel v Las Vegas za Bena Afflecka a přijala jeho příjmení Affleck. Tato nečekaná zpráva překvapila všechny fanoušky populárního páru. Jennifer chodila s Benem již v roce 2002, byli dokonce zasnoubeni, a v roce 2004 se rozešli. Po necelých dvaceti letech se tento slavný pár dal opět dohromady, a to v dubnu 2021. Ben požádal Jennifer o ruku v dubnu letošního roku, její prsteníček zdobil zelený diamantový prsten. Zelená barva má totiž pro herečku a zpěvačku symbolický význam. Jak je vidět, stará láska nerezaví. Pojďte se s námi podívat na úchvatné svatební šaty, které Jennifer zvolila pro svůj výjimečný den, kdy se z ní stala paní Affleck.

Soukromý obřad a přípravy

Přísně utajená svatba proběhla v úzkém kruhu v Little White Chapel v Las Vegas. O krásnou nevěstu se před obřadem postaral její kadeřník Chris Appleton, který Jennifer vytvořil měkké objemné lesklé vlny v hollywoodském stylu. Make-up měla nevěsta projasněný bronzerem, oči zdobilo neutrální kouřové líčení a rty byly nude v lehkém broskvovém nádechu. Jennifer se fanouškům svěřila, že převlékání probíhalo přímo v kapli a obřad proběhl před půlnocí. Ben měl na sobě bílou košili, krémové smokingové sako a jednoduchý černý motýlek.

Alexander McQueen

První šaty, které Jennifer oblékla byly Alexander McQueen, které dle jejích slov vlastní již dlouho a čekaly na svoji příležitost. Texturované květinové žakárové šaty doplnila o jednoduchý náramek a náušnice a tělovou kabelku. Šaty mají být údajně z romantické komedie Jersey Girl, kterou natočila právě spolu s Benem, když se poprvé zasnoubili. Dlouhé vintage šaty s korzetem Floral Jacquard Full-Skirt Grown od McQueena, které se prodávaly za 5.175 dolarů byly ihned vyprodány.

Zuhair Murad

V kapli se pak Jennifer převlékla do druhých šatů. Jedná se o Look 9 z kolekce Zuhair Murad’s Bridal Spring/Summer 2023. Ve filmu Marry Me měla Lopez na sobě také svatební šaty Zuhair Murad, proto volba padla právě na tohoto návrháře. Krajkové šaty s odhalenými rameny a dlouhým rukávem byly naprosto famózní. Jennifer k nim zvolila stejné šperky, jen přidala jemný náhrdelník, na hlavu pak posadila dlouhý krajkový závoj. Intimní snímky novomanželů po obřadu obletěly celý svět a právě na nich můžeme vidět paní Jennifer Lynn Affleck v těchto úchvatných šatech.

Foto: 1, ON THE JLO, ZUHAIR MURAD