• Fashion News  • Svěží kolekce Pandora Colours vtáhne do světa barev

Svěží kolekce Pandora Colours vtáhne do světa barev

Nový rok přináší šanci obrátit list a znovu objevit své já, uvnitř i navenek. Tato svěží energie inspirovala nové designy, které obohatily kolekci Pandora Colours. Najdete zde prsteny, náušnice, náramky, přívěsky na náramky a přívěsky na náhrdelníky v celém spektru živých barev.

Nové šperky, od nápadných přívěsků duhových barev po úhledně elegantní solitérní prsteny s průzračnými, třpytivými kameny, vybízejí k nesčetným stylovým kombinacím. Vrstvěte je a skládejte, pohrajte si a zvolte jedinečný vzhled pro každou svou náladu, den a příležitost.

Hadovitý řetízkový náramek Pandora Moments T-Bar, celý z kovu Pandora Rose, je opatřen stylovým a bezpečným americkým zapínáním.

„Chtěli bychom vzít naše zákaznice na exkurzi do světa barev a ukázat jim, že mohou objevit celou řadu odstínů, které jsou krásně rozmanité a výjimečné, stejně jako ony,“ uvedli kreativní ředitelé VP společnosti Pandora Francesco Terzo a A. Filippo Ficarelli.

Jste připraveni začít novou sezonu a nový příběh? Vplujte do nového roku 2021 s novými kaleidoskopickými designy, v nichž se zaskvěje vaše osobnost a které oslaví váš jedinečný styl.

Barevné solitérní prstenyz kovu Pandora Rose mají tvarútlých moderních obrouček,které jsou předurčeny k vrstvení.

Zdroj fotografií: archiv značky Pandora

Marketing manager