• Fashion News  • Taylor Swift ve spojení se Stellou McCartney představují společnou kolekci

Taylor Swift ve spojení se Stellou McCartney představují společnou kolekci

Toto léto si zpěvačka Taylor Swift pro své fanoušky přichystala hned dvě překvapení – nové album Lover a jím inspirovanou kolekci oblečení. O pomocnou ruku Taylor nepožádala nikoho jiného, než její dlouholetou přítelkyni a světoznámou návrhářku Stellu McCartney.

Zpěvačka Taylor Swift 23. srpna vypustila do světa své již sedmnácté studiové album. Od těch zbylých šestnácti se liší tím, že Taylor album navíc podpořila kompletní kolekcí oblečení, na které spolupracovala se Stellou McCartney.

„Je mou dlouholetou přítelkyní a také ženou, kterou tolik respektuji. Respektuji to, co vytváří, a jak to vytváří.“ – Taylor Swift o Stelle McCartney

Přátelství mezi Stellou a Taylor začalo na jednom koncertě Taylor Swift v Londýně.

„Když jsem začala trávit více času v Londýně, Stella a já jsme chodily na procházky, pily koktejly a povídaly si o životě. Takže když přišel čas napsat tohle album, zmínila jsem jí v jedné ze svých písní. A když jsem jí přehrála celé album, řekla jsem: ‚Co kdybychom něco udělaly?’“ – vypráví Taylor

Pro Stellu McCartney byla nabídka k spolupráci zpočátku něco naprosto nečekaného.

„Nemohla jsem uvěřit, že se moje jméno objevilo v písni Taylor Swift a po tom, co mi Taylor přehrála celé album, dalo mi to do naší spolupráce neskutečnou inspiraci,“ uvádí Stella.

Rozmarná kolekce obsahuje bundy, topy a tašky ve svěžích pastelových barvách. Jak je u Stelly McCartney zvykem, celá kolekce se nese v duchu udržitelné módy a ekologických výrobních procesů. Tudíž zde nenajdete žádné výrobky například z kůže či kožešiny. Kousky jsou vyrobeny z organické bavlny nebo recyklovaného polyesteru.

Zdroj fotografií: 1