• Styling  • Testování stylistkou na téma „DŽÍNOVÁ BUNDA“

Testování stylistkou na téma „DŽÍNOVÁ BUNDA“

Džínová bunda, nepostradatelný kousek, který by vám rozhodně neměl chybět v šatníku. Bundu můžete obléct naprosto ke všemu! Šaty, sukně, klasické kalhoty, pouzdrové šaty, všechny tyto kousky doplníte džínovou bundou.

Konečně se celá situace relativně uklidnila a my můžeme zase pomalu začít fungovat. Mnoho z nás si uvědomilo, že je potřeba zvolnit a nepracovat na sto dvacet nebo více procent. Stejně tak, si mnoho z nás uvědomilo, že není potřeba si kupovat všechny módní výstřelky, ale spokojit se s módními kousky, které vám vydrží mnoho let a budou vám věrně sloužit. Jedním z takových kousků je právě „džínová bunda“.

Materiál „denim“ je na světě již desítky let, původně vznikl pro pracovní oděv, ale postupem času se z denimu začaly vyrábět všechny druhy oblečení. Jedním z nich je právě džínová bunda, která je velkým trendem již několik sezón. Džíska se vyrábí v nespočet variantách a střizích, od vypasované krátké, po oversized dlouhou. Je výbornou variantou pro všechny roční období. V létě si bundu jen tak přehodíte přes šaty a v zimě ji naopak můžete kombinovat pod kabát nebo zimní bundu.

Osobně jsem pro vás vyzkoušela krátkou bundu do pasu a delší oversized variantu od značky Reserved. Obě jsou vyrobeny z měkkého denimu a jsou velmi příjemné. Krátkou džínovou bundu obléknete k outfitům, které jsou střižené nebo stylované do pasu. Velkým trendem této sezóny jsou tzv. slouchy džíny, ke kterým bundu využijete na sto procent. Mě nadchla vzdušná propínací sukně, také od značky Reserved ze 100% bavlny.

Druhou variantou, kterou jsem oblékla je oversized džínová bunda. Pro mě láska na první pohled. V kombinaci s letními vzdušnými šaty a bílými teniskami jsem vytvořila model pro běžné denní nošení nejen do města. A co vy? Máte doma džínovou bundu?

Zdroj foto: Poděkování patří módní značce RESERVED a fotografce Tereze Polcarové.