• Styling  • Testování stylistkou na téma „JARO JE ZA DVEŘMI“

Testování stylistkou na téma „JARO JE ZA DVEŘMI“

Zima je pomalu pryč, teda ona bohužel žádná nebyla, a my se můžeme podívat na módní trendy na jaro 2020.

Ráda bych se Vám představila. Jmenuji se Linda Radostová a jako stylistka působím pod vlastní značkou „Glamour by LR“. Glamour je v překladu půvab, osobní kouzlo, přitažlivost a oslnivá krása, a jak říkám „všechna tato slova vyjadřují spojitost s bezvadně padnoucím oděvem, vybraným vkusem a dojmem na první pohled. Každý může vypadat skvěle, když zvolí správnou velikost oblečení, správnou barevnost a správný střih.“

Budu pro Vás testovat oblečení, obuv a doplňky a podělím se o své zkušenosti nejen s materiály, ale také se střihem daných kousků. První mé testování směřuje na již nové kolekce v obchodech, které pomalu, ale jistě plní regály všech módních značek. 70. léta provází všechny kolekce známých návrhářů. Nedivme se, že se odráží zároveň ve všech kolekcích ostatních značek na trhu. Vysoké pasy, balónové rukávy, pastelové barvy, ale také výrazné doplňky. Velké detaily v podobě řetězů budou zdobit nejen Vaše tělo, ale i obuv.
První mé outfity jsou vytvořeny z kolekce od módní značky Reserved. Kožené kalhoty, k těm asi není potřeba cokoliv dodávat. Pokud jsou opravdu pravé (a to tyhle jsou), tak jejich materiál pravá kůže Vás zahřeje a vytvoříte s nimi několik skvělých outfitů. Pokud tedy máte rádi kůži, jedny kožené kalhoty si do svého šatníku určitě pořiďte.

Další variantou jsou plátěné kalhoty mentolové barvy. Kalhoty jsou z převážné části z bavlny, něco málo polyesteru a elastanu. Kalhoty jsou s vysokým pasem a střiženy ve stylu tzv. mrkváčů, širokých kalhot, které se ke kotníkům zužují. Kalhoty jsou velmi pohodlné a skvělé pro běžné denní nošení. Guma na zadní části v pase dává důraz na pohodlí kalhot. Jedinou vadou je vyšší mačkavost, ale s tou se u letních modelů počítá.

Oboje kalhoty jsem doplnila o lehce průsvitnou halenku z lyocelu s balónovými rukávy a nakládanými kapsami. Halenka byla velmi příjemná. Díky své decentní barvě se v šatníku rozhodně neztratí. Halenku budete moci kombinovat ke kalhotám, sukni, džínům nebo do kostýmku. Všechny mé modely byly doplněny o džínovou bundu v šedé barvě. Bunda je střižena do pasu s velkými kapsami na předních dílech. Bunda má opět široké rukávy tvořené do stylu 70. let. Všechny tyto kousky pocházejí z nové kolekce, kterou najdete s současné době na obchodech. Příznivé ceny všech popisovaných modelů jsou další třešničkou na dortu.

Zdroj foto: Poděkování patří módní značce RESERVED a fotografce Tereze Polcarové.