• Beauty  • Tip redakce: Luxusní britská přírodní kosmetika Inlight

Tip redakce: Luxusní britská přírodní kosmetika Inlight

Hledáte vysoce kvalitní certifikovanou 100% bio kosmetiku? Pak pro vás máme skvělý tip na přírodní kosmetiku Inlight, která pochází z britského Cornwallu. 

Klasicky elegantní design produktů již na první pohled evokuje dokonalost ukrytou v jednoduchosti. Skutečně se nejedná o kosmetiku, která by se spokojila s průměrem. Od prvního do posledního výrobku se pyšní tím nejkvalitnějším a nejčistším složením, kterého je vůbec možné dosáhnout. To potvrzují i certifikáty Soil Association a COSMOS Organic. Naleznete v ní kromě spousty jiných čistě přírodních přísad například jojobový olej, olivový olej, makadamový olej, třezalku, rozmarýn nebo včelí vosk. Inlight se zaměřuje na omlazující péči o pleť a tělo, k nejoblíbenějším produktům patří hydratační a čisticí balzámy, balzám na vrásky, na problematickou pleť, květové tonikum ale také luxusní tělový olej s arnikou.

Za kouzlem značky stojí lékař italského původu, Dr. Mariano Spiezia, který patří mezi největší inovátory na poli přírodní kosmetiky. Jeho receptury jsou zárukou špičkové péče o pleť, a to i pro ty nejnáročnější zákazníky. Z českých celebrit můžeme jmenovat např. Aňu Geislerovou.

My jsme si v redakci oblíbili Inlight Bio čokoládovou masku na obličej, která je první pomocí pro unavenou pokožku. Jsou vidět okamžité výsledky, pleť se ihned projasní a dostane krásně zdravou barvu. Navíc vůně čokolády potěší i další smysly!

V České republice můžete značku Inlight a její luxusní přírodní produkty zakoupit na e-shopu Element of Beauty.

 

Zdroje: Archiv firmy, 2