• Beauty  • Tipy jak si naplno užít nakupování během Black Friday

Tipy jak si naplno užít nakupování během Black Friday

Black Friday je už opravdu za rohem. Velký den s neodolatelnými slevami pro tento rok vychází na 29. listopad. Jste už připraveni na slevové nabídky, které vám udělají radost? Švédská beauty-tech značka FOREO spolu s námi přináší několik hlavních tipů, které vám pomohou  nákupní horečku v klidu přežít a užít si ji bezstarostně.

1. Vyberte a rozmyslete si vše s předstihem

Přemýšlejte o tom, co se Vám líbí nebo co potřebujete teď a rozhodněte se s dostatečným předstihem! Nejčastější obecně známou chybou během tohoto úžasného nakupovacího maratonu je ztrácet čas s aktivitami, které by se daly udělat mnohem dříve. Nejste si jistá barvou rtěnky? Jaká velikost bot by byla nejlepší? Jaký typ FOREO LUNA 3 zmínila Vaše maminka? Tyto otázky mají být zodpovězeny nyní, abyste se během Black Friday zaměřila pouze na nejlepší nabídku a cenu.

2. Připravte si wishlist

V dnešní době nemusíte nakupovat jen v kamenných obchodech a větší nabídku naleznete online, není tedy nutné ztrácet čas s cestováním. Pokud však chcete být vysoce efektivní, je potřeba si vytvořit seznam klíčových produktů a očíslovat jejich význam. Jakmile víte, že si prostě musíte koupit nový telefon a nemůžete bez něj považovat Black Friday za úspěšné, umístěte jej na první místo a připravte více možností, kde si ho můžete koupit. Důrazně doporučujeme zkontrolovat, kde jsou nejžádanější produkty k dispozici – například FOREO LUNA mini 2 je k dispozici v 5 stylových barvách, takže pokud bude vaše oblíbená barva vyprodána online, nejlepší možností by bylo zkontrolovat obchody v okolí.

3. Hlavně pohodlně

Při nakupování doporučujeme především dbát na pohodlí a na chvíli zapomenout na módu. I když máte ráda vysoké podpatky, zažijete lepší a efektivnější nákupy v pohodlné obuvi. Stejné pravidlo platí pro oblečení – některé produkty mohou  být umístěny v méně dostupné pozici obchodu, proto přemýšlejte o tom, jaká by byla nejlepší volba oblečení pro všechny tyto fyzické aktivity.

4. Nakupování se spřízněnou duší

S kým chcete nakupovat? To by mohla být klíčová otázka. Pokud Váš partner (jako mnoho ostatních) nenávidí obchody a snaží se z nich co nejdříve utéct, nemusí být tou nejlepší volbou pro Black Friday. Zamyslete se nad svými přáteli nebo členy rodiny, kteří by naopak mohli vylepšit Váš styl a techniku nakupování. Představte si jejich reakce během důležitého rozhodování a vyberte si tu nejlepší spřízněnou duši pro speciální příležitost.

5. Zkontrolujte své limity na platebních kartách

Nemusíte mít kapsy plné peněz, abyste si byli jistí, že Váš černý pátek bude bez problémů s penězi. Důmyslné je zkontrolovat si limit své debetní / kreditní karty a kolik hotovosti si můžete vybrat denně nebo týdně. Můžete vše naplánovat předem a ujistit se, že tento zvláštní den nebude ovlivněn problémy s penězi.

6.Odměňte se odpočinkem

Nezapomeňte se po náročném dni odměnit a zrelaxovat! Obzvláště Vaše nohy si zažily maratonský výkon a zaslouží si alespoň malou masáž. Jelikož i Vaše mysl bude během dne pracovat na plný výkon, bylo by skvělé se na relaxační část připravit předem. Možností je i nechat své ratolesti spát mimo domov a připravit si koupelnu pro příjezd z lovu. Představte si své milované FOREO UFO s oblíbenou maskou, čeká na Vás poblíž vany s voňavými ručníky a novou knihou.

FOREO letos představí nejlukrativnější nabídku pro Black Friday ve své historii, geografie produktů bude zvýhodněná až o 40 % na oblíbené přístroje pouze po dobu 1 týdne. Nikdy nebylo jednodušší dosáhnout zářivé pleti! Podívejte se na Notino.cz, speciální nabídka Black Friday bude k dispozici od 25. listopadu do 1. prosince 2019.

Zdroj fotografií: archiv značky FOREO

Marketing manager