• Lifestyle  • Tipy na dárky na poslední chvíli, s kterými obdarujete každého

Tipy na dárky na poslední chvíli, s kterými obdarujete každého

Děsí vás představa, že ještě stále nemáte vánoční dárky pro vaše blízké? Pro některé může být i velmi děsivá představa přijít na to, čím své blízké obdarovat. Přinášíme několik tipů na dárky na poslední chvíli, s kterými můžete obdarovat každého. Nechte se inspirovat.

Steven Spielberg – Život ve filmech

Slavnému americkému režisérovi Stevenovi Spielbergovi bude mu rovných 75 let. Jeho proslulá věta „Všechno o mně je v mých filmech“ inspirovala respektovanou filmovou kritičku Molly Haskellovou k sepsání Spielbergovy biografie zaměřující se propojení života a díla filmaře, který ovlivnil světovou kulturu jako málokdo.

prodává Luxor v kamenných knihkupectvích a online za cenu 299 Kč

Sluchátka True wirelles EAH-AZ60 – Panasonic

Špičková sluchátka s legendární zvukovou kvalitou Technics jsou zárukou toho nejlepšího poslechu hudby. Díky revoluční funkci potlačení okolního hluku vám dopřejí ničím nerušený hudební zážitek v jakýchkoliv podmínkách. Sluchátka jsou navíc vybavena nejnovější technologií snímání hlasu, která dokáže redukovat okolní šum, a tím se stanou vaším skvělým parťákem při telefonátech i v rušném prostředí.

prodává Panasonic za cenu 5 899 Kč

Penguin – Satisfyer

Tučňák je oděn ve slušivém černém obleku a kombinuje revoluční patentovanou technologii Air-Pulse od značky Satisfyer s okouzlujícím a hravým designem. Ergonomický tvar je ideální pro začátečníky a nízká hmotnost z něj činí perfektního společníka na cesty. 

prodává Satisfyer za cenu 1545 Kč

Christmas Candy Box od Lush

Čtyři produkty pro koupele sladší než cukroví. Čeká vás sladký rauš v podobě bublinkové mátové lázně Candy Cane, konejšivého vanilkového objetí Butterbear, očisty s vůní cukrové vaty s gelem Snow Fairy a snové levandulové ukolébavky v koupeli se sněhulákem Snowman Dreaming.

prodává Lush za 750 Kč

Hedvábný komplet – Intimissimi

K Vánocům nesmí chybět tradiční červená barva a že ve všech kolekcí našich značek se hojně prolíná!  Dárek, který pod stromečkem potěší každou ženu.

Hedvábné tílko 1149 Kč a hedvábné kraťasy 749 Kč prodává Intimissimi

Bonboniéra Lindt ve vánoční dóze

prodává Fashion Arena Prague Outlet za outletovou cenu 562 Kč

Pánská mikina s novým logem – Levi’s 

Levi’s pomocí hesla GIVE BETTER motivuje všechny, aby darovali dárky, které vydrží déle a radost z nich tak bude intenzivnější.

prodává Levi’s info o ceně v prodejnách

6 minutová péče o pleť od FOREO Bear

FOREO Bear využívá 5 intenzit mikroproudové technologie a T-Sonic™ pulzaci pro efekt vypnutí, tonizace a zvýraznění kontur obličeje. Napomáhá k redukci vrásek a zároveň pečuje o pleť v oblasti brady, tváří, krku i čela.

prodává Notino.cz a Foreo.com za cenu 7 272 Kč

Rum La Hechicera

Jemný vyzrálý rum z oblasti jižní Kolumbie. Jedná se o směs rumů dvanácti až jednadvacetiletých, která zraje v sudech z bílého amerického dubu.

k dostání ve vybraných obchodech, e-shopech a na www.prestigeselection.cz za cenu 1 145 Kč

Členství do klub přátel Národní galerie Praha

Členský program nabízí členství v několika kategoriích s rozmanitou škálou benefitů. Členská karta opravňuje svého držitele po dobu jednoho roku k neomezenému vstupu do všech sedmi budov NGP i k čerpání dalších členských výhod. 

k dostání online nebo na všech pokladnách NGP za 990 Kč na 1 rok

Zdroj fotografíi: archiv značek a firem, Pexels

Marketing manager