• Beauty  • Tipy na originální velikonoční dárky LUSH

Tipy na originální velikonoční dárky LUSH

A je to tady, konečně jaro a s ním i příchod Velikonoc! Taky vás nebaví stálá klasika v podobě čokoládových králíčků a vajec? Pak pro vás máme tip na originální dárek v podobě veganské kosmetiky LUSH.

Zábavná, plná barev a vůní, kosmetika prospěšná pleti a šetrná k přírodě

Řeč je o kosmetice značky LUSH, která je ručně vyráběna s láskou k přírodě a spotřebitelům. Nyní si pro vás představila velikonoční kolekci plnou barev a úžasných vůní, které pohladí nejen vaše tělo, ale i duši! Kolekce je k dostání v obchodech i online od 15.února, tak honem, než vám všichni ušáci odskáčou…

Na výběr máte hned z několika produktů. Děti potěší a pobaví hravé bomby do koupele, které při vhození do vody šumí a pění, navíc provoní celou koupelnu. Nyní velikonoční edice nabízí bomby v podobě vajíček uvnitř s překvapením nebo zajíčků.

Pro ženy je zase na výběr např. mrkvový peeling na rty. Ten je vyroben z mletých bio mandlí, fair trade bio skořice, krupicového cukru a jemné mořské soli, nesmí chybět olej z lískových oříšků, silice z brazilských pomerančů a za studena lisovaný mrkvový olej pro extra hydrataci rtů. Tento recept je čistě veganský čili šetrný k přírodě a nic z kosmetiky LUSH není testováno na zvířatech. Každou ženu tímto výběrem dárku potěšíte na maximum.

Balení dárku efektivně a rychle

To je metoda Knot Wrap, jedná se o balení dárků do šátků, které jsou vyráběny eticky a s ohleduplností k životnímu prostředí. Šátky mohou být uvázány na desítky způsobů. Jsou vyráběny v Indii ze 100% bio bavlny. Některé jsou ovšem vyrobené z recyklovaných plastových lahví, které jsou roztaveny a spředeny do nití připravených pro tkaní. Navíc si šátky můžete koupit již použité čili budete šetřit přírodu a dáte příležitost již použitým, ale stále funkčním věcem.

Zdroje: archiv značky LUSH