• Fashion News  • Aktuální kolekce značky COS hledá inspiraci v přírodních elementech

Aktuální kolekce značky COS hledá inspiraci v přírodních elementech

Uklidňující barvy a jednoduché siluety připomínající moře či svěží vánek. Přesně takové jsou kousky z kolekce jaro/léto 2019 od londýnské značky COS. Podlehněte jí také a nechte se zlákat návratem k přírodě!

Nejnovější módní řada COS pro dámy, která je právě k dostání v kamenných obchodech i online, vyniká skvělým řemeslným zpracováním a lehkými, strukturovanými materiály, v nichž se budete cítit jako lesní víla. Lehkost oděvů stojí v kontrastu k funkčním prvkům, jako jsou připínací a nastavitelné pásky, které nositelce umožňují, aby si hrála s proporcemi. Odstíny modré, bílé a šedé, které lze v kolekci nalézt, doplňuje tajemná lahvově zelená, bordeaux nebo tmavě hnědá, která je jednou z nejžádanějších barev letoška.

Zkrátka nepřijdou ani pánové: materiály jako vlna či len odkazují k organickému pojetí kolekce a zaručují pohodlí i styl zároveň. Klasiku v podobě dvouřadého trenčkotu nebo mikiny s kapucí pak doplňují odvážnější kousky, jako je poloprůhledná košile, bucket hat nebo větrovka s kapucí a strukturovanými detaily na ramenou. Výsledný dojem dotváří doplňky, mezi nimiž nesmí chybět kožené sandály nebo praktická brašna. Troufnete si na živly?

zdroj: archiv značky COS