• Fashion News  • Tommy Hilfiger se dává do další spolupráce – tentokrát s Vetements!

Tommy Hilfiger se dává do další spolupráce – tentokrát s Vetements!

Po dlouhé etapě spoluprací s americkou kráskou Gigi Hadid se vydává Tommy Hilfiger za novým dobrodružstvím. Kývl totiž na spolupráci s módním fenoménem Vetements. Na co všechno se můžeme těšit?

Vetements je známé především svými neotřelými designy, které by jen těžko hledaly konkurenci. Značka se sídlem v Curychu si již během své krátké existence dokázala ve světě módy vydobýt pevné místo a od roku 2014 svou neutichající energií a jedinečností uchvacuje mnoho módních nadšenců.

Když se řekne Vetements, každému se rychle vybaví extra dlouhé rukávy či oversized svršky přetvořené do úchvatných kreací. To vše vzniká velmi často ruku v ruce s dalším týmem kreativních návrhářů.

Jejich úplně první haute couture kolekce byla dokonce vytvořena ve spolupráci s 18 módními domy. Podíleli se na ní například Manolo Blahnik, Juicy Couture či Levi’s.

S nadcházející kolekcí se Hilfiger nadšeně pochlubil na svém Instagramu. Zveřejnil detail mikiny, na které jsou vyšitá loga obou značek.

Můžeme se prý ale těšit na mnohem více. Kolekce by měla zahrnovat i trička, čepice či ponožky – vše samozřejmě unisex.

Nebude sice představena na žádné přehlídce, zato bude zveřejněn její lookbook. Pro jeho účely se na chvíli stali modely běžní lidé z ulic Curychu.

„To, že návrhář jako je Demma [head desinger značky Vetements] chce spolupracovat s naší značkou, je ohromný kompliment,“ uvedl Hilfiger. „Mám z toho obrovskou radost. To, co Vetements dělají je geniální. Mají svá vlastní pravidla. Dělají co jen chtějí, kdy a jak chtějí.“

Kolekce bude dostupná od února v Barneys v New Yorku či v obchodech Harrods a Colette.

 

Zdroje: 1, 2, 3, 4