• Styling  • Květy ve vlasech – něžný look pro každý styl

Květy ve vlasech – něžný look pro každý styl

Květinové ozdoby do vlasů se pomalu ale jistě stávají oblíbeným doplňkem pro každodenní nošení. Je to totiž ten nejjednodušší způsob, jak si vytvořit jednoduchý i rychlý, ale přitom maximálně efektivní look. Kytky jsou, jako každé léto, zkrátka v kurzu!

Květinové čelenky a spony nosí nejen slavné krásky, ale často i nevěsty ve svůj velký den. Nicméně hodí se také na výlety s přáteli nebo na dovolenou. Navíc rozhodně nezklamou ani na procházce, v práci nebo na večírku či plese. Je to zkrátka vychytávka, která nikdy nevyjde z módy a navíc sluší každé ženě.

Něžná krása v hlavní roli

Živé květiny vypadají úžasně zejména v dlouhých vlasech. Rozvolněné copy vybízejí k vpletení květin, květinové čelenky vám dodají na něžnosti. Kytičky ve sponkách i výraznější kvítky orchidejí vypadají krásně jako součást svatebních či společenských šatů. Živé květiny téměř k nerozeznání od látkových nebo plastových mají zkrátka zelenou.

Na věku nezáleží

Nemusíte mít obavy, že vám tento trend nebude slušet. Květiny, kvítky a různobarevné kytky jako doplněk už nejsou otázkou věku ani konkrétního stylu oblékání. S květinou ve vlasech můžete v ulicích, divadle, kině, v koncertních síních a na večírcích potkat jak dívky, tak ženy různého věku. Květiny sluší každému.

Ani styl oblékání není důležitý

Na první pohled mohou květiny působit jako návrat stylu hippies, ale opak je pravdou. Drobné kvítky ve vlasech nejsou spojené s žádným sociálním poselstvím či protestem. Jedná se o moderní boom a trendy styl ženskosti. Jsou především znakem romantiky, něžnosti a jemnosti Kouzlo lehce zahalené rafinovaností vévodí i na celosvětových módních trendech.

Čtyři roční období nehrají žádnou roli

Květinový návrat do módy a účesů se hodí nejen na společenské události, ale i do práce nebo jen tak na procházku. Květiny vám dodají sex appeal a sebevědomí, ženskost a rafinovanost.
Zimní období dává přednost spíše chladnějším tónům – v bílé, modré, tyrkysové barvě. Naopak parné léto a sluneční paprsky dávají zelenou žluté, oranžové a růžové. Opravdovým hitem léta jsou provokativní květinové věnce, ať už z živých nebo umělých květin. Červené růže skvěle vypadají k večerním šatům.

Jak na vlasový styling

Úchvatně vypadají polodlouhé namačkané vlasy, které si během dne znovu a snadno oživíte lehkým načechráním. Jedná se o velice jednoduchý účes na úpravu a zůstává trendy po celý rok. Krátké vlasy vypadají snově uhlazené, doplněné o robustní květy nebo obohaceny květinovou čelenkou. Dlouhé vlasy můžete upravit do drdůlků, copů či jiných „zamotaných“ účesů, kterým květy dodají šarm.

 

Zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11,