• Beauty  • TOP 5 tuzemských beauty blogerek, které stojí za to sledovat

TOP 5 tuzemských beauty blogerek, které stojí za to sledovat

Moderní doba a internet skýtá plno možností jak se prosadit v čemkoli, co nás baví. Někteří to dokážou dotáhnout opravdu daleko. Máte rády make-up? Pojďme si představit pět českých blogerek, které si zaslouží vaše “follow“.

Petra LovelyHair

Petra Vančurová, vystupující pod přezdívkou PetraLovelyHair je jednou z nejúspěšnějších a nejoblíbenějších československých beauty blogerek. Byl by hřích ji nezmínit v top pětce. Za její dlouholeté působení si vysloužila již několik ocenění. V soutěži Czech Blog Awards se stala blogerkou roku v kategorii beauty již čtyřikrát a to v roce 2013, 2014, 2015 a 2017.

GetTheLouk

Lou, vlastním jménem Lucie Dejmková. Poznáte ji podle výrazného, barevného make-upu a barevných vlasů. “Líčení a fantazie nezná mezí!“ hlásá její blog. Stala se blogerkou roku 2016 v kategorii beauty. Na jejím e-shopu si můžete zakoupit nejen její knihu plnou inspirace (GetTheLouk), ale také například batohy, tašky, diář nebo deštník!

MishaBeauty

Nechce se vám dávat za kosmetiku závratné částky a ráda byste si vyrobila kosmetiku vlastní? Blog Michaely Suché, nepřekonatelné čtyřicátnice, je pro vás to pravé místo. Jak si vyrobit vlastní čistící tonikum nebo třeba obnovující noční krém? Michaela si života užívá a zveřejňuje rady jak na život po čtyřicítce, i když se na svůj věk ani náhodou necítí, jak sama píše. 

EL Beauty blog

Lucie se na svém blogu věnuje líčení, péči o pleť, tělo i vlasy. Můžete se u ní dočíst informace o různých akcích, zúčastňuje se například konferencí Sephora, kde má všechny informace o novinkách z první ruky. Mimo to spolupracuje také se značkami Douglas, Estée Lauder, Dior, Jo Malone a mnoha dalšími. V roce 2019 vyhrála soutěž BeautyBlog roku.

Nikol Hess

Nikol nešetří cennými radami z oblasti beauty i lifestylu. Spolupracuje se známými značkami jako jsou Marionnaud, Fann Parfumerie nebo GOSH Copengahen a za sebou má také řadu úspěchů, např. skončila v TOP 6 v soutěži NYX Face Awards Česká Republika 2016. Její blog oplývá nejrůznějšími návody, tipy a recenzemi. Mimo jiné se věnuje také fotografování. Jde poznat, že se skutečně vyzná, takže pokud hledáte inspiraci jak na každodenní vytříbený make-up, může být pro vás ta pravá volba.

Zdroje: 1, 2, 3, 4, 5