• Styling  • TOP výběr stylových sandálků: Jaké budou vaše nejoblíbenější?

TOP výběr stylových sandálků: Jaké budou vaše nejoblíbenější?

S příchodem jara můžeme očekávat i příchod teplých a prosluněných dnů, kdy konečně budeme moci zvolit místo tenisek sandálky, které na noze odjakživa vypadají velmi žensky a sexy. Je však nutné podotknout, že zvolit ty správné sandálky tak, abyste se v nich cítily dobře, může být někdy pěkný oříšek. Pojďte se s námi podívat na výběr sandálků, které oslovily nás!

Sandálky bez podpatku

Pokud nejste milovnice podpatků a dáváte přednost pohodlí, nezoufejte. I takové jednoduché sandálky bez podpatku neboli tzv. flat shoes dokáží vykouzlit na vaší noze elegantní dojem. Pokud hledáte kvalitně zpracované sandálky, které vydrží více jak jednu sezónu, tak za nás vám můžeme doporučit značku Vagabond.

Sandálky se šněrováním

Tento trend je ve světě ještě poměrně nový a zároveň jsme se s ním již mohly setkat minulé léto. Sandály mohou vypadat poněkud nepraktické z hlediska dlouhého vázání, ale výsledný efekt může stát za to, a proto jim říkáme ano. Dají se kombinovat s večerními letními šaty, jelikož tento typ boty působí velmi romanticky.

Sandálky s podpatkem

Asi nejste moc překvapení, že do našeho výběru zařazujeme právě i sandálky s podpatkem. Takové sandálky dokáží zvednout váš celkový outfit o level nahoru. Navíc na ně vsází řada žen proto, že se v nich jednoduše cítí velice žensky a sexy. Dlouhodobým trendem již pár let jsou právě sandály na širším podpatku. A letos? Letos tomu nebude jinak. Nejenom, že širší podpatek zajišťuje pohodlnější chůzi a větší komfort, ale zároveň působí náramně elegantně.

Sandálky s plnou špičkou

Náš výběr stylových sandálků zakončíme tímto žhavým trendem. Sandálky s plnou špičkou opticky prodlouží nohy a dají se kombinovat i s kalhotami a vytáhnout je tak můžeme už i v prosluněných jarních dnech.

Tip redakce DailyStyle.cz: Dr. Martens kolekce sandálů 2020

Pokud jste ještě nezaregistrovali novou kolekci od ikonické značky Dr. Martens, je čas to napravit! Jedná se o kolekci sandálů, která se vyznačuje typickými prvky právě této značky. Pokud tedy neholdujete zrovna dívčím sandálům, mohla by to pro vás být vhodná a zároveň velmi komfortní alternativa.

Zdroje: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11