• Beauty  • Trendy nehty pro jaro 2024: Inspirace z přehlídek!

Trendy nehty pro jaro 2024: Inspirace z přehlídek!

Přinášíme vám hlavní nehtové trendy tohoto jara. Trendy pro jaro 2024 se nesou v duchu elegance, hravosti a svěžích barev. Ať už dáváte přednost jednoduchosti nebo extravagantnímu vzhledu, na přehlídkách jaro/léto 2024 byla spousta inspirace. Nechte se zlákat trendy barvami, vzory a materiály a vneste do svého jarního looku šmrnc a originalitu.

Inspirace není nikdy dost, a to ať už chodíte na manikúru do salonu nebo o své nehty pečujete v pohodlí domova.

Chromové nehty

Chromový efekt na nehtech byl trendy i loni a neopouští tento žebříček ani letos. Navíc je použitelný celoročně. Vybírat můžete z metalického vzhledu, více jemného nebo rovnou chromový efekt zakomponovat do francouzské manikúry.

Minimalistická mani

Krátké, čisté, upravené nehty. Mani minimalismus v celé své kráse! Přirozený vzhled můžete doplnit bling bling kamínky nebo geometrickými tvary.

Červená stále v kurzu

Červené nehty nikdy nevyjdou z módy. Většinou je vidíme na dlouhých nehtech, ale na těch kratších vypadají stejně sexy. Můžete zkombinovat s chrome efektem nebo červenou aplikovat jen ve french mani.

Peach Fuzz nails

Barva roku 2024 Peach Fuzz skvěle vypadá i na nehtech. Navíc dodává jaru takovou extra špetku pozitivní nálady.

Bílé nehty jako klasika

Clean girl aesthetic v plné své krásy. Navíc skvěle vypadají při lehce opálené pokožce. Hrát si můžete s různými ozdobami v bílých tónech nebo zvolit klasiku.

Nebojte se experimentovat a zkoušet různé barvy a vzory. Dbejte na to, aby vaše nehty byly zdravé a upravené. Nezapomeňte na ošetřující olej.

Ať už si vyberete jakýkoli trend, nejdůležitější je, abyste se ve své kůži cítili sebevědomě a krásně.

Galerie: zdroj 1, zdroj 2, zdroj 3