• Fashion News  • Žhavé manikúrové trendy během podzimních dnů

Žhavé manikúrové trendy během podzimních dnů

Podzim je jedno z ročních období, které hraje všemi barvami. Není tomu jinak ani v oblasti módy a kosmetiky. S příchodem těchto podzimních dnů nevynecháváme ani na péči o naše ruce. Přece jenom nižší teploty jim moc neprospívají. A kromě masek a pořádnou dávkou hydratačních krémů je třeba dát i nehtům nový oblek. Prozkoumejte s námi trendy a načerpejte tak inspiraci z oblasti manikúry, které třeba jednou vyzkoušíte.

Padesát odstínů kávové

Kávové odstíny jsou jednimi z nejoblíbenějších, které si my ženy v těchto dnech vybíráme. Volba je jen na vás – světlejší odstíny alá Cafe Latté nebo „silnější“ Cappuccino (jak tomu tak u cappuccina bývá). Neznáme lepší barvu, která by v sobě nesla ten pravý podzimní nádych.

Pokud si libujete přece jen v trendech a klasická barva je pro vás příliš velké klišé, zkuste konečný vzhled něčím vylepšit. Jednou z možností je vytvořit z vaší ruky paletu odstínů a na každý prst tak použít vždy jiný odstín kávových barev. Další možností je vyšperkovat alespoň jeden prst designem. Po celý tento rok letí například zlatá, a nebo milky design. Tam bohatě stačí jen zvolit kávové barvy namísto bílé a může se jít tvořit. Kdo nemá rád kafe, jako by nežil. A v manikůře to platí dvakrát!

Designová francie

U hnědé ještě chvilku zůstaneme, ale teď se podíváme na nail art. Stejně jako milky nails, je letos celoročně oblíbená i francie. Francouzská manikůra prožívá v posledních letech velký comeback, nicméně se jedná spíše o „novodobou“ francii. Kromě půlkulatého zakončení na vrhní části nehtu můžete vyzkoušet i obrácenou verzi. Nehty jsou hodně populárné u celebrit, které se vůbec nebojí experimentovat. Zkusíte jej na podzim taky?

Abstrakt nejen v umění

Teď trochu větší oříšek… Abstrakt je hitem nejen v umění, ale i v manikůře. Teď tu vedou kávové, černé, zelené odstíny. Jelikož je abstrakt v mnoha případech jedinečný a originální, můžete se spolehnout, že i vaše nehty bude opěvovat nejeden člověk.

Nevěšte ale hlavu, jestli hnědé odstíny nejsou přímo pro vás. Na podzim jsou velice oblíbené všechny tmavší odstíny barev. Tmavě červená, vínová, smaragdová nebo klasická černá? Všechny tyto designy můžete vyzkoušet v barvách podzimu.