• Fashion News  • Trick or treat outfity aneb v čem se slavilo za hranicemi?

Trick or treat outfity aneb v čem se slavilo za hranicemi?

Halloweenské oslavy buď milujete, nebo nesnášíte. Pokud patříte do skupiny, kdy si nenecháte ujít žádnou party, kde se pod dress codem ukrývá umělá krev a líčidla nebo masky, že by vás ani nejlepší kámoška nepoznala, pak už teď přemýšlíte nad kostýmem, který oblečete další rok. A stejně tak to mají celebrity. Pojďme si společně připomenout, co za „róby“ se na večírcích za hranicemi objevilo a které podle nás málokdo překoná.  

Čarodějnice, Playboy zajíček nebo krvavá nevěsta – tyto kostýmy si drží svoji klasu již nějaká léta, a i když je poměrně často někdo vynosí, nikdo tím nic nezkazí. Za hranicemi se toho ale nebojí. Není se čemu divitheslo trick or treat nejvíce zaznívá v USA, Anglii, Kanadě aj., kde Halloween má své tradice, a kromě klasického koledování dětí je spojen právě s velkolepými oslavami. 

Jak je ostatně u všech svátků a akcí známo, veřejně známé osobnosti se snaží udělat maximum proto, aby svým outfitem zaujaly. Stejně tomu bylo i letos. Kylie Jenner na svém Instagramu představila hned tři kostýmy (jeden z nich byl spíše pro komerční účely, než přímo na vynošení).

Párové kostýmy jsou vždy velkou otázkou. Na někoho vždy ten „horší“ kostým padne – u jednorožce někdo nohy hold dělat musí, u Cruelly a jejího dalmatina zase těžko někoho přemluvíte na kostým psa. To ovšem neplatí u oblíbené trojice Madelaine Petsch, Camily Cabello a Lili Reinhart. Ve dvou se to vždy lépe táhne, ale ve třech? Kamarádky se přestrojili do trojice čarodějek z filmu Hokus Pokus.

Kostým havrana se jen tak nevidí. Většina žen se chce cítit víc než žensky a havran mnohým lákavě nezněl. To neplatilo u Vanessy Hudgens, která svým pojetím havrana jednoznačně bodovala. Šaty připomínající lesklé, a především temně černé peří předčily všechny představy o havranu. 

A to nejlepší nakonec… Žížalu v podání supermodelky Heidi Klum nepřekoná podle nás již nikdo. A to ani příští rok. I po necelém týdnu se stále pereme s pocitem, zda nám to přijde vtipné nebo děsivé, nicméně účel to splnilo a originální halloweenský kostým, to je číslo jedna! Jak sama ovšem přiznala pro zahraniční média, pohybovat se v tomto kostýmu bylo těžké. Heidi nenechala žádné přípravy v náhodě a svůj after party outfit přizpůsobila své pozici supermodelky. V hlavní roli kamínky, průhledná síťovina a overal.

Zdroje fotografií: Getty Image, Instagram