• Fashion News  • Ulice zaplaví barevná paleta. Tyto barvy jsou must-have do každého šatníku

Ulice zaplaví barevná paleta. Tyto barvy jsou must-have do každého šatníku

Přemýšlíte, jaké barvy zařadit do svého šatníku, aby vás rozzářili po zachmuřené zimě? Přinášíme vám barevnou škálu pro přicházející roční období přímo z přehlídkových mol. Oblékněte tyto barvy i vy!

Stříbrná

Tato barva by se na první dojem nedala přisuzovat jarním měsícům, pro tento rok je ale jasnou volbou módních návrhářů. Metalické barvy odráží světlo i sluneční paprsky a váš outfit díky nim bude jasný, zářivý a vy budete působit okouzlujícím dojmem. Díky rozzáření se také zjasní vaše pleť a budete vypadat mladší. No není to dostatečný argument na zvážení? Tato barva navíc pomáhá odhalit tvůrčí představivost a vrozenou intuici. Symbolizuje hojnost, naději a romantiku.

Žlutá

Sluníčková barva povzbudí mysl snad každého z nás. Obzvlášť v současné době, která zatěžuje naši psychiku. Vpusťte do šatníku tuto optimistickou barvu a poznáte, jak budete pozitivně naladěni. Žlutá barva v umění často zastupuje zlatou, která je symbolem věčnosti a bohatství.

Bílá

Tato barva symbolizující čistotu, nevinnost, světlo a zároveň tajemno se jistě “vkrade” do šatníku nejedné z nás. Barva, která se dá nosit snad všechna roční období, bude aktuální a módní vždy. Navíc sladění celého outfitu do čistě bílé působí vysoce elegantně.

Zelená

Barva, symbolizující zrození života, je typickou pro jaro, zvlášť její světlé odstíny. Dodá pleti mladost a tělu novou energii. Nalaďte se na jaro a oblečte se do zelena! Začít můžete třeba drobnou kabelkou na rameno, která vám přinese radost do nových dní.

Zdroje: 0), 1), 2), 3), 4), 5)