• Fashion News  • Louis Vuitton ve spojení s FIFA World Cup 2018

Louis Vuitton ve spojení s FIFA World Cup 2018

Jedinečné spojení módy, stylu, tradice a sportu. Po Jižní Africe a Brazílii značka Louis Vuitton pokračuje ve své úspěšné spolupráce s organizací FIFA pro letošní mistrovství světa ve fotbale 2018 FIFA World Cup Russia. 

Značka Louis Vuitton opět dostala příležitost vytvořit cestovní pouzdro na trofej FIFA WORLD CUPTM TROPHY TRAVEL CASE, ve kterém bude bezpečně přepravována a vystavena. Výsledkem je nádherné pouzdro s titanovým povrchem vyrobené na zakázku a celé ručně v dílnách Louis Vuitton v Asnières. Tento projekt je další kapitolou ve 160leté  historii značky Louis Vuitton a různých legend: od královských rodin, přes spisovatele a objevitele – až po tuto nejznámější trofej na světě.

Louis Vuitton ve spolupráci s organizací FIFA a značkou Adidas vytvořila pozoruhodnou limitovanou edici pouzder na míče FIFA WORLD CUP OFFICIAL MATCH BALL COLLECTION TRUNK, která se ihned stává sběratelskou raritou. Design pouzdra je inspirován tradičními „šatníkovými“ kufry Louis Vuitton. Ale jakmile se otevře, odhalí nečekaný obsah: 14 fotbalových míčů, z nichž 13 jsou reedice všech oficiálních zápasových míčů dosavadních mistrovství světa, které speciálně pro tuto příležitost vyrobila značka Adidas, a jeden nový míč v designu Louis Vuitton.

Nová kolekce FIFA WORLD CUP OFFICIAL LICENSED PRODUCT COLLECTION 2018 nabízí elegantní a zároveň hravý design nových exkluzivních verzí kabelek Keepall a Apollo, dvě peněženky, kapesní diář, malou peněženku na mince a jmenovky na zavazadla. Kabelky a malé kožené doplňky jsou v provedení z klasické kůže Epi s inovativní metodou raženým motivem. Kolekce se dále vyznačuje speciálním logem a na vnější straně všech produktů této kolekce jsou ve stylu týmového emblému natištěny iniciály L.V. Značka Louis Vuitton pokračuje v dlouhé tradici možnosti personalizace.

PŘÍBĚH ZNAČKY LOUIS VUITTON

Již od roku 1854 přináší Louis Vuitton světu jedinečný design a kvalitu. I dnes zůstává značka věrná duchu svého zakladatele Louise Vuittona, který díky svým zavazadlům, taškám a doplňkům pro cestovatele, které byly stejně elegantní jako praktické,položil stylové základy stylového cestování. Již od dnů Louise Vuittona zdobí příběh značky odvaha, a věrna tomuto odkazu značka Louis Vuitton pravidelně zve architekty, umělce a designéry ke spolupráci na kolekcích ready-to-wear, bot, doplňků, hodinek, šperků a papírového zboží.

Zdroj: Archiv značky

Renata je stylistka, redaktorka a spoluzakladatelka módního webu Style team Šantovka. Móda a styl je její neodmyslitelnou součástí. Sleduje módní trendy, kolekce našich i zahraničních návrhářů, módní magazíny. Podílí se na stylingu editorialů, produkci módních přehlídek, píše články a pomáhá najít ženám a mužům jejich styl. Móda a to co si oblékáte o vás hodně vypovídá a má velkou moc. Tím co máte na sobě můžete někoho inspirovat, může si vás všimnout váš vyvolený, můžete získat práci snů a hlavně můžete být sami sebou...