• Men's world  • Už máte dárek pro tatínka?

Už máte dárek pro tatínka?

Den otců, který k nám dorazil z Ameriky a slaví se 3. červnovou neděli, se nezadržitelně blíží. Ačkoliv zatím tomuto svátku není věnována nějaká velká pozornost oproti slavnějšímu Dni matek, i tak je to skvělá příležitost vyjádřit vděk a lásku našim tatínkům. 

Pokud jste se rozhodli být spravedliví a stejně jako maminku obdarovat i otce, tak se s námi pojďte podívat na to, čím toho vašeho potěšit! Přinášíme vám 5 tipů na skvělé dárky, které vašemu taťkovi vykouzlí úsměv na rtech.

Láska prochází žaludkem

Tohle přísloví zná snad každý, jelikož je velice pravdivé. Má váš otec rád svíčkovou, guláš, kachnu se zelím nebo je vášnivý sběratel vín a rád chodí do vinných sklípků? Gastronomický zážitek je trefa do černého! Je jedno, zda uvaříte sami, koupíte tatínkovi poukaz do oblíbené restaurace nebo na speciální degustaci vín. Jistě bude nadšen a bude na to s láskou vzpomínat.

Zážitek jako dárek

Kdo říkal, že dárek musí být nutně věcný? Muži milují překvapení, a o to víc, pokud jim darujete něco, po čem už dávno touží. Touží si váš otec skočit bungee jumping nebo se proletět kluzákem? Můžete mu darovat adrenalinový zážitek! Pokud ale váš tatínek nepatří mezi příznivce adrenalinu, vezměte ho třeba do kina nebo na místo, kam se už dlouho touží podívat.

Oblečení a doplňky

Vyhněte se tentokrát klasice v podobě ponožek nebo spodního prádla a potěšte vašeho otce například stylovou a kvalitní kravatou, opaskem, peněženkou nebo třeba stylovým náramkem. To, že doplňků není nikdy dost, neplatí už jen u žen, ale i u mužů. S novým doplňkem získá i okoukané oblečení nový nádech, a vždy, když si váš otec danou věc vezme, vzpomene si na vás.

Ručně vyrobený dárek

Pokud patříte mezi ty šikovnější a zručnější jedince, nebojte se dát průchod své fantazii a vyrobte něco od srdce vlastníma rukama. Ať už se bude jednat o ručně vyrobené přání nebo obraz vytvořený z rodinných fotografií, tímto dárkem vašeho otce zaručeně dostanete!

Klasika, která nikdy neomrzí

Pokud si nejste jistí výše uvedenými možnostmi, tak můžete sáhnout po naprosté klasice, kterou jste zajisté svému otci darovali každý minimálně jednou za život – po kosmetice. Ano, i muži o sebe rádi dbají. Ať už by se jednalo o parfém, sadu na holení nebo pěnu do koupele, tak tím nikdy žádného chlapa neurazíte – ba naopak. Však víte, jak rádi chodí muži tyto věci nakupovat…

Náš tip na závěr? 

Obdarujte ho voucherem do jeho oblíbeného obchodu nebo vyberte dárek společně. Můžete se inspirovat i na e-shopu Trendhim.cz, kde naleznete spoustu pánských šperků, doplňků a koženého zboží.

Zdroje: 1, 2, 3, 4, 5, 6