• Beauty  • Už znáte Body Wraps Slim?

Už znáte Body Wraps Slim?

Body Wraps Slim je metoda, díky které můžete zhubnout za 90 minut minimálně 5 cm v celkovém obvodu těla. Pokud by se tak nestalo, dostanete zábal ZDARMA. Jak procedura probíhá, co udělá s vaším tělem a kde si ji můžete vyzkoušet? To se dozvíte v našem článku! 

Úbytek je způsoben odstraněním toxinů a rozhýbáním lymfatického systému, kdy dojde k puštění nadbytečné vody, kterou tělo zadržuje a nepotřebuje.

Metoda Body Wraps Slim trvá 90 minut a jedná se o zawrapování celého těla. Dostanete bandáže, které jsou namočeny ve speciální směsi kaolínu obohaceného o speciální minerály. Jedná se o čistě přírodní a dermatologicky testovaný produkt. Tato metoda pomáhá tisícům žen i mužů získat lepší postavu, shodit v problematických partiích a vrátit leckdy již ztracené sebevědomí. Úbytky se měří hned po wrapu a poté po 4 dnech.Největší rozdíly lze pozorovat na břiše, hýždích a nohou. U jedné mé známé dokonce metoda zabrala tak, že po absolvování tří kúr měla na břiše úbytek 11 cm. Metoda je vhodná i pro ty, co trpí na zadržování vody v těle, u kterých lze pozorovat největší úbytky na dolních končetinách.

Metodou Body Wraps Slim udržíte tyto tvary po dobu 30 dnů, aniž byste museli jakkoliv měnit svůj dosavadní životní styl nebo jídelníček. Právě i z tohoto důvodu je tolik oblíbený i u celebrit, jako je například Anna Kadeřávková, Vendula Pizingerová nebo Nikol Švantnerová.

Kam si na tuto proceduru můžete zajít? Buď přímo na centrálu Body Wraps – ve fitness Red Fit, Českomoravská 18, Praha 9 a nebo můžete navštívit jeden z 62 profi partnerských salonů po celé České republice i na Slovensku. Její cena je ve všech salonech stejná a činí 1490,- Kč. Výsledek je viditelný již po prvním ošetření.