• Styling  • V hlavní roli ikonická džínová bunda. Jak ji nosit a kombinovat?

V hlavní roli ikonická džínová bunda. Jak ji nosit a kombinovat?

Snad každý z nás má doma džínovou bundu. Pokud vy patříte mezi ty, kteří ji nemají, měli byste to napravit! Takzvanou džísku můžete nosit snad ke všemu a vždy to bude vypadat skvěle. Přinášíme pár tipů na top kombinace!

Elegance

Nebojte se zkombinovat džínovou bundu se sukní či šaty. Můžete si vybrat mezi nespočtem druhů a střihů bund. Sami poznáte, který střih se k vašim šatům hodí nejvíce. Nebojte se sáhnout do botníku po teniskách, které vašemu outfitu dodají sportovní nádech.

Pohodlí

Všichni to známe, vzbudíme se a nechce se nám nic. Nejraději bychom vyšli do školy či do práce rovnou v noční košili a drdolem na hlavě. Právě v těchto chvílích vám džínová bunda může pomoci. Vezměte si volné tričko, pohodlné kalhoty a hoďte na sebe džínovou bundu klidně vašeho přítele. V tomto případě čím větší, tím lepší.

Vrstvěte

U džínové bundy vypadá skvěle, když pod ní navrstvíte, co se dá! Nebojte se šáhnout po oversize mikině nebo huňatém svetru.

Nebojte se crop džísek

Džínové bundy krátkého střihu podtrhávají ženskost a v létě se v nich neuvaříte. Dají se kombinovat se vším. Perfektně se hodí na letní festivaly, při kterých se budete potřebovat večer ohřát.

DIY

Takzvané „udělej si sám“. Pokud máte doma starší džísku, která už vám nedělá takovou radost jako dřív, zkuste si ji vlastnoručně potrhat, pomalovat.. Fantazii se meze nekladou. Pokud doma žádnou takovou nemáte, zajděte do second handů, kde můžete najít takových bund nespočet! A jestli si na vlastní práci netroufáte, koukněte se na internet. Například na instagramu či vintedu je plno mladých dívek, které vám vlastní oblečení rády pokreslí čím budete chtít!

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 , 10, 11, 12, 13, 14