• Styling  • DailyStyle inspo: Objevte s námi, jak celebrity nosí klasické džíny

DailyStyle inspo: Objevte s námi, jak celebrity nosí klasické džíny

Džíny se díky své pohodlnosti a univerzálnosti staly součástí snad každého šatníku. Nosíme je do práce, ve volném čase nebo o víkendu. Došli vám už nápady, s čím tento kousek kombinovat? Inspirujte se outfity známých osobností.

Toni Garrn

Německá modelka Toni Garrn zvolila krátké džíny s vysokým pasem a nohavicemi rovného střihu. Doplnila je crop topem, sakem a doplňky v rockerském stylu.

Gigi Hadid

Modelka Gigi Hadid zvolila sportovní look. Ke klasickým džínám střihu „mrkváčů“ zvolila osvědčený – trend bílé tričko a tenisky. Svoůj outfit doladila brýlemi sportovního vzhledu.

Kaia Gerber

Modelka Kaia Gerber preferuje džíny klasického rovného střihu, které si může dovolit díky svým dlouhým nohám. Opticky tak prodlužují postavu. Outfit se nese ve sportovním stylu, přestože ho lehce nabourává vlněný kabát. Celkový outfit působí mladě a uvolněně.

Hailey Bieber

Ležérní a uvolněný outfit zvolila modelka Hailey Bieber, když kombinovala džíny rovného střihu s oversized svetrem krémové barvy a klasickým černým psaníčkem. Outfit odlehčují a pozvedají sandálky s hadím vzorem.

Zdroje: 0), 1), 2), 3), 4)