• Lifestyle  • V Next.Move v Karlíně propojili cvičení s uměním

V Next.Move v Karlíně propojili cvičení s uměním

Ve fitness klubu Next.Move v Karlíně přichystali pro své příznivce úžasný křest plný nevšedních zážitků. Moderní fitness, ve kterém se snoubí prvotřídní design a technologie poháněné umělou inteligencí, nabízí úplně nový pocit ze cvičení. Při křtu tohoto jedinečného prostoru, tak měli hosté možnost zažít jedinečnou audiovizuální show propojující fitness s uměním. V Next.Move jsou totiž odhodlání jít v zážitku z pohybu vždy o kousek dál, než u konkurence, nebojí se zkoušet nové věci, jsou odvážní i kreativní a přináší tak doslova revoluci na českém fitness trhu. Přečtěte si, co chystají do budoucna.

Audiovizuální show Next.Experience

Návštěvníci zažili dechberoucí audiovizuální show, která byla vytvořena ve spolupráci s Lunchmeat Studio. Fitness klub je totiž součástí architektonicky nejvýraznějšího projektu Fragment v Karlíně, čtvrti, která je domovem mnoha úspěšných českých umělců, proto vznikla vize propojit fitness s uměním. Show předcházely několikatýdenní přípravy a výsledkem bylo jedinečné spojení pohybu, světelné show a příběhu.

“Propojení fitness a umění se může pro mnohé zdát jako něco nepředstavitelného, pro Next.Move je to však naprosto logické vyústění několikaleté snahy. Zdraví vnímáme jako to nejcennější, co máme, a proto jsme k prezentaci našeho konceptu, který je postavený na získání a udržení zdraví skrze pohyb, zvolili odpovídající uměleckou formu na té nejvyšší úrovni.”, shrnuje spolupráci s Lunchmeat Studio z Karlína Julián Jančík, zakladatel Next.Move.

Při show tak byly netradičně odhaleny i prostory fitness centra, nové koncepty cvičení i velké zázemí včetně sauny. Ve fitness klubu Next.Move v Karlíně můžete navštívit lekce Hot.Yoga včetně Hot.Sculpt Yogy. a nechybí ani široká nabídka lekcí celosvětového fenoménu Les Mills a Next.Battle, lekce inspirované boxingem. Načerpat síly můžete v útulném loungi a Fuel.Baru. Před tréninkem vás nabudí lahodná výběrová káva zdarma a po náročné tréninku členy klubu potěší prvotřídní nabídka lahodných proteinových shaků.

Plány do budoucna

“Po návštěvě karlínského klubu se vám může zdát, že už v rámci fitness není možné jít dál, nicméně opak je pravdou. Chystáme se dál expandovat a šířit naši vášeň pro zdravý životní styl, a to nejen v rámci ČR.” sliboval při otevření Karlína Julián Jančík, zakladatel Next.Move.

A nyní už není tajemstvím, že čtvrtá pobočka Next.Move otevře své brány na přelomu roku na Praze 5. Next.Move Smíchov nabídne kromě nadstandardní technologie, zázemí a služeb i unikátní koncept skupinových lekcí, kterým je každá pobočka charakteristická. Na tomto místě budete mít možnost navštěvovat skupinové lekce vytvořené na míru všem, kteří chtějí budovat sílu, výbušnost i rychlost v jednom tréninku. A aby toho nebylo málo Next.Move bude mít i svoji vlastní fitness aplikaci, takže můžete být se svým oblíbeným klubem stále ve spojení i mimo hranice ČR. S novými expanzními plány je Next.Move fitness klub připraven pokračovat ve svém odhodlání podporovat zdravý životní styl a poskytovat inovativní fitness zážitky pro všechny, a to do celého světa.

Foto: Next.Move