• Fashion News  • Velká jména módního světa ukazují osobní momenty objetí

Velká jména módního světa ukazují osobní momenty objetí

Brooklyn Beckham, Diane von Furstenberg, Jeremy Scott nebo Munroe Bergdorf patří mimo jiné k osobnostem, které se podělily o osobní fotografie zachycující objetí jako součást kampaně ,,Brzy se obejmeme“, za kterou stojí módní e-shop Zalando.

Na sklonku náročného roku plného nejistoty a odloučení přichází tato kampaň s inspirativním prohlášením „Brzy se znovu obejmeme“ – optimistickým poselstvím naděje a připomenutím, jak je lidská pospolitost podstatná, především během svátků. Sbírka snímků je pokračováním sváteční kampaně „Brzy se znovu obejmeme“, která odstartovala v listopadu videem „100 let objetí“ a sérií portrétů objetí skutečných lidí. Součástí kampaně se stal také model a aktivista Rain Dove, lokálně kampaň podporuje i zpěvačka Zea, rapper Paulie Garand, influencerka Beha Nguyen, módní designérka Vanda Janda nebo zpěváci Mirai a Monika Bagárová.

Součástí oslav síly lidského spojení je i podpora  Červenému kříži, který se stará o ty, kteří  jsou v současné době izolováni a chybí jim lidský kontakt. Zatímco mnozí z nás se v tuto chvíli nemohou obejmout, společně se všichni těšíme na dobu, kdy to bude opět možné.

Zalando vyzývá veřejnost k uveřejnění vlastních snímků objetí

Zákazníci Zalanda jsou touto kampaní vyzváni, aby vybrali fotografii své oblíbené vzpomínky na objetí z minulosti a sdíleli ji na sociálních sítích. Zalando za každý příspěvek označený @Zalando a hashtagem #WeWillHugAgain věnuje Červenému kříži 5 €.

na obou fotografiích Brooklyn Beckham

Fotograf Brooklyn Beckham, který je díky své emotivní tvorbě ideálním spojencem projektu, k partnerství dodal: „Lidské spojení a fyzické objetí jsou v životě nesmírně důležité. V době, kdy jsou mnozí z nás oddělení od blízkých, mi připadalo správné spojit se Zalandem a šířit optimistickou vizi budoucnosti. Tyto fotografie jsou pro mě hluboce osobní a ukazují momenty, které často nesdílím.  Cítím ale, že jenyní je čas být vděčný za skvělé momenty, které jsme zažili, a těším se, až si je opět zopakuji.“

vlevo na fotografii Diane von Furstenberg, vpravo na fotografii Rain Dove

Modelka a aktivistka Munroe Bergdorf, která se podělila o snímek něžného objetí se svým přítelem a modelem Billym, dodala: „Moje galerie fotek je plná nádherných okamžiků a objetí s rodinou a přáteli, že jsem si vůbec nemohla vybrat. Je krásné ohlédnout se za prožitými chvílemi a vědět, že i když věci mohou být právě teď složité, v budoucnu si vytvoříme ještě více takových vzpomínek. Naši blízcí jsou nám oporou, díky nim se cítíme videni, slyšeni a pochopeni. Je mi líto, že tolik z nich během letošních svátků neuvidím, ale vím, že nás čeká ještě plno skvělých okamžiků. Jsem ráda, že jsem se mohla podílet na šíření špetky pozitivity a že jsem mohla být součástí kampaně, která pomáhá podporovat ty, kteří teď nejvíce potřebují právě lidský kontakt “

vlevo na fotografii muslimské sestry Lamisa, Zeinab a Sara, vpravo na fotografii Munroe Bergdorf

Zdroj fotografií: archiv značky Zalando

Marketing manager