• Fashion News  • VERŠATYL: Až do morku ženskosti
www.versatyl.cz

VERŠATYL: Až do morku ženskosti

V poslední době vás často informujeme o nových českých módních projektech. Protože svěžího módního versatylvánku není nikdy dost, rádi bychom vám nyní představili mladičkou značku Veršatyl, která  vznikla teprve v roce 2013.

 

Jak sám název napovídá, jedná se o poeticky hravou záležitost. Pod Veršatylem si můžeme představit cokoli.
To je přesně to, co nám může nabídnout. Versatilita se totiž ve výkladovém slovníku pojí se slovy: nestálost, proměnlivost, univerzálnost a všestrannost a slova verš a šaty už není nutné pojit s ničím dalším. Za tím vším stojí designérky Kristýna Kottová a Markéta Šebelová.

www.versatyl.czZnačka se drží základního, jednoduchého střihu, který podporuje ženskost a navrací se k tradicím. Aneb: staré ctnosti “budoucnosti”.
Produkty jsou šité vždy na míru z nejk valitnějších materiálů, takže při šetrném praní vás vydrží dlouho zdobit. Celé je to žensky odvážné, hravé a rafinované. Je to radost z módy a z čistého umu. Je to intimní, protože víte, kdo šil šaty, které si ráno oblékáte.

www.versatyl.cz

 

Veršatyl v kolekci jaro 2014 uvádí na český módní trh novinku – coatigen (coat and cardigan), lehký, přitom hřejivý vlněný kabátek, jehož využití v jarních dnech jistě ocení mnohé z nás. Na teplejší dny pak Veršatyl zákaznicím připravil Veršatyl Grand Noir, černé maxi šaty, a Veršatyl Petit Noir, černé mini šaty, oboje z velice příjemného a v létě chladivého jemného úpletu.

 

 

Zdroj: Veršatyl