• Styling  • Very Peri: Oblékněte se i vy do barvy roku 2022

Very Peri: Oblékněte se i vy do barvy roku 2022

Na konci každého roku módní nadšenci, ale nejen ti, netrpělivě vyhlíží zprávu, která barva si zaslouží titul “barva roku” roku následujícího. Společnost Pantone tentokrát zvolila pro rok 2022 kombinaci dvou barev – modré a červené, která nese název VERY PERI. Co bychom to ale byli za módní shopaholiky, kdyby se v našem šatníku tato unikátní barva neukázala. 

Very Peri je barva, která přenáší realitu a digitální svět do všech odvětví. V módním světě se letos bude vyjímat především v různých odstínech fialové. Důraz je kladen především tedy na tmavší variantu, která nejvíce specifikuje odstín Very Peri.  

Na své si ale přijdou i ti méně odvážní z nás a to v podání světlejších odstínů – levandulové, či jemných pastelových odstínech. V obchodech již teď můžeme najít nespočet trendy kousků. Kombinovat tuto nevšední barvu není ale takový oříšek, jak se může na první pohled zdát. Vsaďte na hlavně na neutrální barvy – bílá, šedá, černá, béžová. Ty se kombinují ze všeho nejlépe. Pokud si ale troufáte rozzářit ulice, večírek nebo i kancelář v celé své parádě, tento odstín se hodí například i ke žluté, zelené, nebo jej zkuste zkombinovat s dalšími odstíny fialové, modro-fialové. 

Barvu roku můžete vynosit i jen na doplňcích. Kabelky, sandálky nebo tenisky, outfit touto barvou určitě okořeníte.

Zdroje fotografií: archivy firem