• Fashion News  • Victoria’s Secret uvádí novou kolekci The Icon by Victoria’s Secret

Victoria’s Secret uvádí novou kolekci The Icon by Victoria’s Secret

V hvězdně obsazené kampani se objeví Gisele Bündchen, Naomi Campbell, Emily Ratajkowski & další. Kampaň oslavuje výrazný a luxusní styl nové kolekce. Jejími hvězdami jsou výrazné ženy – ať už se jedná o ikony této značky nebo talentované osobnosti, jejichž kariéra strmě stoupá.

Zástupci značky Victoria’s Secret dnes představili novou kolekci The Icon by Victoria’s Secret, která nabídne výběr podprsenek, spodních kalhotek a dalšího prádla, oslavujícího ženské křivky. Hvězdami kampaně, která se točí kolem nového modelu podprsenky Icon by Victoria’s Secret Push-Up Demi Bra, jsou talentované ženské ikony současnosti – Adut Akech, Hailey Bieber, Paloma Elsesser, Sui He a Emily Ratajkowski. Těšit se však můžete také na návrat oblíbených “Andílků” – Gisele Bündchen, Naomi Campbell, Adriany Limy a Candice Swanepoel.

Autorem kampaně je uznávaný fotograf Mikael Jansson, o styling se postarala Camilla Nickerson. Snímky, pracující s obrazností siluet, dokonale zachycují působivé kouzlo každé z jedinečných žen. Některé z hvězd kampaně se objeví také v novém formátu módní přehlídky s názvem Victoria’s Secret’s World Tour, který bude premiérově uveden letos na podzim.

„Z uvedení nové kolekce The Icon by Victoria’s Secret jsme nadšení. Jejím posláním je zdůraznit přirozené křivky a zároveň poskytnout dostatečnou podporu a oslavit náš oblíbený styl. Nové vzrušující a sofistikované kousky udělají z každé ženy skutečnou ikonu, a tak by neměly chybět ani ve vašem šatníku“, komentuje Janie Schaffer, šéfdesignérka Victoria’s Secret.

Součástí kolekce je podprsenka The Icon Custom Push-Up Plunge Bra s unikátní liftingovou a tvarovací technologií, díky které se ideálně přizpůsobí přirozeným křivkám. Model je z krajky, která se sofistikovaně skryje pod svrchním outfitem, je lehce vypodložený, má hladké boční partie a plně nastavitelná ramínka, jejichž polohu lze různě měnit. Kolekce Icon se stane vaší novou stylovou ikonou.


Nová kolekce bude oficiálně v prodeji od úterý 29. srpna 2023.

Foto: archiv značky