• Fashion News  • Mondaily: Austin Butler se stal tváří YSL Beauty

Mondaily: Austin Butler se stal tváří YSL Beauty

Austin Butler se stal globálním ambasadorem nové vůně MYSLF od Yves Saint Laurent. Pandora uvádí na trh novou kolekci Moments s přívěsky, které čerpají inspiraci z hvězd a síly přátelství. Značka Vans již potřetí představuje úspěšný lokální projekt ART ON THE BOX, v rámci kterého dává dohromady ikonický model Vans Slip-On s vizuální básnířkou Michaelou Fenkl.

Austin Butler se stal tváří YSL Beauty

YSL Beauty s hrdostí oznamuje, že Austin Butler se stal globálním ambasadorem její nové vůně MYSLF, moderní vize mužnosti.

„Bylo mi ctí, že jsem byl požádán, abych se připojil k rodině YSL Beauty,“ říká Austin Butler. „V posledních několika letech jsem mluvil s lidmi, kteří znali M. Saint Laurenta. On prolomil hranice značek. Byl to rebel, a to se mi na něm líbí. Cítím se poctěn, že mohu být součástí dědictví, které uvedl do pohybu.“

PANDORA představuje kolekci Znamení zvěrokruhu a přátelství

Pandora uvádí na trh novou kolekci Moments s přívěsky, které čerpají inspiraci z hvězd a síly přátelství. Nový řetízek s hroty získává také sezónní vylepšení ve dvou dalších úpravách, což přidává ještě více možností sebevyjádření. Také představuje nové minimalistické styly šperků v kolekci Signature, inspirované střídmou estetikou, geometrickými tvary a čistými liniemi. Tyto odborně zpracované styly jsou navrženy tak, aby se daly nosit samostatně nebo se daly skládat a vrstvit ve více vrstvách.

Nová kolekce zahrnuje přívěsky se zvěrokruhem, na nichž jsou souhvězdí vyvedena v jiskřivých pavé detailech s vyrytým názvem hvězdného znamení na zadní straně. Přívěsky jsou ideální pro stylizaci osobního šperkového horoskopu a vybízejí nositele k experimentování s kombinací jejich slunečního, měsíčního a ascendentního znamení nebo znamení jejich blízkých.

VANS x ART ON THE BOX by Michaela Fenkl

Značka Vans již po třetí představuje úspěšný lokální projekt ART ON THE BOX, v rámci kterého dává dohromady ikonický model Vans Slip-On s vizuální básnířkou Michaelou Fenkl. ART ON THE BOX propojuje lokální trh s malíři a zviditelňuje umění netradiční formou – přímo na krabici od tenisek, na které je prostor věnován uměleckému dílu.

Michaelina tvorba je založena na vizualizaci slov do různých forem médií. Počínaje od fotografie, plátna, tetování, přes oděvy, produkty, pohyblivý obraz, až po mluvené slovo. Michaela se skrze svou tvorbu snaží propsat lidem nejenom do kůže, ale i duše a skrze svůj signifikantní vizuální odkaz se snaží poezii zpřístupnit mladým lidem tak, aby ji přestali vnímat jako něco zastaralého a našli si k ní znovu cestu.

Foto: archiv značek