• Lifestyle  • VOŇAVÉ NOVINKY

VOŇAVÉ NOVINKY

Parfém je nepostradatelným doplňkem každého člověka, je třešničkou na dortu naší osobnosti, podtrhne ženskou přitažlivost a mužské ego. Na parfému se nevyplatí šetřit, s cenou rozhodně stoupá kvalita a výdrž!

Podívejme se na současné voňavé novinky na trhu.

Chloé Roses De Chloé

V roce 2008, kdy společnost přinesla na trh poslední parfém, jsme si mysleli, že všechny tajemství květinových vůníChloé byly již odhaleny. Nyní růže ukázaly, jak jsme se mýlili a mluví na nás dříve nepoznanou poezií.
Vzdušná, zářivá, jemná, inspirující nová variace květin. Autory parfému jsou Michael Almairac a Myléne Alran. Jde o něžnou vůni, jejíž růže vyzařují svěžest. Bergamot se postupně pojí s esencí z Damašské růže a Magnólie. Na kůži se následně rozprostře stopa bílého pižma a ambry, které jsou podpisem společnosti Chloé.
Klasický flakon je zvýrazněn červenou barvou korunovaný stříbrným hrdlem a díky průhlednému sklu můžeme vnímat jemnou růžovou barvu tekutiny uvnitř.

Bvlgari Omnia Crystalline L`Eau de Parfum

BvlgariParfémovaná voda je věnována ikonické ženě, odhaluje zářivou ženskost. Jde o směs kontrastních prvků, které přece jen splynou v jeden harmonický dialog. Nejnovější skvost Bvlgari má nádhernou hloubku, hřejivost a sytost hlavních motivů, kterými jsou křišťál a lotos.
První, čím parfémovaná voda okouzlí, tedy hlava vůně, je esenciální olej z mandarinky a květu lotosu. Jejich svěží spojení odhaluje žárlivost a květnatost.
Srdce tvořá lotosový květ, vzácná přírodní složka, která přispívá k něžnému požitku, kosatec, heliotrop, jež dodávájí ženskost, prestiž a návykovost.
Základem je bílý santal, siamská živice a pižmo.
Flakon je souzněním přitažlivého a moderního designu. Dva křišťály převinuté přes sebe upozorňují na řeckou symboliku. Růžovo-zlatá barva odráží ticho a světlu, něhu a hřejivost. Jde o metamorfózu nekonečna a síly, působí na smysly a sebevědomí ženy. Vůni vytvořil Alberto Morillas.

 Givenchy Ange ou Démon Le Secret Eau de ToileteGivenchy

Její tajemství nebylo odhaleno, ale jde o velmi jemnou a rozkošnou vůni. Vyjadřuje dualitu mladé ženy plné tajemného šarmu. Vyjadřuje ódu na radost a lásku, je svěží a svůdná. Čajové lístky, zkaramelizované jablko, bergamot, jasmín, růže, bílé pižmo, pačule a jantar.

 

Paco Rabanne Invictus

InvictusCo následuje po vítězství? Soupeř je pokořen, davy šílí a celý stadion šílí. Sportovci jsou moderní hrdinové a parfém je jimi inspirován, neporazitelnými hrdiny, muži, kterým každý podlehne. Vůně vítězství.
Véronique Nyberg trvalo více než dva a půl roku než dovedla tuto vůni do dokonalosti. Její smyslná kompozice se velmi liší od tradičních pánských vůní, nejde o letní vůni ani o kolínskou. Struktura pyramidy se vymezuje pouze ve dvou skupinách ingrediencí. Svěží tóny zastupuje grepfruit a bobkový list, smyslnější části tvoří dřevo Guaiac, šedá ambra a pačule.
Autorem nekonvenčního flakonu je návrhář Cédric Ragot, jehož zvolený symbol trofeje je součástí komunikace kampaně.

 

Prada Luna Rossa Extreme

Nová mužská vůně Prada Luna Rossa Extreme stlesňuje ducha extrémního plachtění, jde o vůni pro muže,Prada který čelá intenzivním fyzickým, duševním i technickým problémům na rozbouřeném moři. Parfumérka Daniela Andrier pod vedením samotné Miuccii Prada zkombinovala jednotlivé charakteristické složky a silný celek. Hlavu tvoří svěží bergamot z Itálie mísící se s černým kořením a zanechávající za sebou jemný dotek levandule, srdcem vůně je labdanum navozující uklidňující pocity, zatímco jalovec přináší vůni pestrost. Základem je levandule Absolute s vanilkou.
Flakon byl navržen Yves Beharem. Temně černá barva evokuje tajemství a intenzitu oceánu, červená linie symbolizuje vzor, vášeň a rychlost.

 

Také máte někdy chuť zůstat v parfumérii po zavírací hodině a vyzkoušet každou vůni, kterou najdete?

 

 

Zdroj: Parfumerie Fann