• Lifestyle  • Vychutnejte si 3 Cinzano drinky, které doslova osvěží

Vychutnejte si 3 Cinzano drinky, které doslova osvěží

Tradiční italský aperitiv Cinzano zdobí naše stoly více než 250 let. Společně s olivami či slanými tyčinkami nás přenáší do slunné Itálie, odkud se nám nechce zpět. Přinášíme vám 3 jednoduché recepty na svěží letní drinky, které jsou určeny pro všechny, co svůj život oslavují v celé jeho sladkosti i hořkosti! A to doslova.

Drink Cinzano Rosé

Představte si horký podvečer v rozkvetlé zahradě, kde s vaším drahým hledáte poslední kus stínu, kam Slunce ještě nemůže. Chybí vám k dokonalosti ještě něco na chuť? Cinzano Rosé je perfektním míchaným drinkem pro romantickou duši, jako jste vy. Jeho příprava je navíc jednoduchá – do sklenice s ledem přidáte 1 díl Cinzano Bianco, 2 díly Kinley Bitter Rose a navrch vaše oblíbené lesní ovoce, abyste měla drink sladký přesně tak, jak sladký chcete mít celý život! CIN CIN!

Drink Cinzano Tonic

Že zelenina patří jenom do salátu? Ale kdepak! Stejně tak, jako milujeme zdravá jídla, tak zbožňujeme svěží míchané drinky! Cinzano Tonic si navíc zvládnete připravit úplně sami. Stačí ve sklenici s ledem spojit 1 díl božsky suchého Cinzano Extra Dry s 2 díly Kinley Tonic Water a nechat se unášet lehkou svěží chutí. A až si drink budete připravovat společně s letní večeří, přidejte do něj ještě kus okurky a řiďte se s námi heslem „stay fresh“!

Drink Cinzano Ginger

To, že zázvor pomáhá na bolest v krku, nám radily už naše babičky. Není proto na čase prozradit jim, že může podporovat i dobrou náladu? Až ochutnají míchaný drink Cinzano Ginger, určitě nám dají za pravdu. Do sklenice s ledem stačí přidat 1 díl Cinzano Rosé a 2 díly Kinley Ginger Ale. Dokonalému požitku z koktejlu pak schází jenom plátek čerstvého citronu nebo kousek zázvoru. Na zdraví!

Zdroj fotografií: archiv značky Cinzano Česká republika

Marketing manager