• Fashion News  • Módní dům Maison Margiela přichází s novou kolekcí doplňků

Módní dům Maison Margiela přichází s novou kolekcí doplňků

Nepodceňujte sílu doplňků, mnohdy jsou důležitější než stylový oděv. Pokud se navíc jedná o doplňky od Maison Margiela, originální design máte vždy zaručen. Podívejte se s námi, co si pro nás francouzský módní dům připravil na sezónu podzim/zima 2021. Módní doplňky vychází z léty ověřených a dnes již ikonických kousků značky. Vyberte si boty Tabi s rozdělenou špičku či řetízek připomínající růženec.    

Obuv

V nové kolekci nemůže chybět populární obuv Tabi, kterou Margiela představil již v roce 1988. Obuv s odděleným palcem vychází z tradičních japonských ponožek. Můžete si vybrat jak lodičky, tak kotníkové boty, do obuvi jsou k dostání i ponožky s rozdělenou špičkou. Na výsluní Margiela vrací i obuv s ostrou špičkou, v nabídce jsou polobotky i lodičky s otevřenou patou a manšestrovým povrchem.

Kabelky a tašky

Široký výběr kabelek uspokojí každou ženu. V nové kolekci vás zaujmou kabelky a tašky klasických i geometrických tvarů, objevují se zde kabelky a tašky, které se již staly legendami. Kabelka Glam Slam z prošívané kůže byla uvedena na trh v roce 2018. Kabelka má design, který napodobuje matelassé, styl ručně šitých prošívaných přikrývek vytvořených ve francouzském Marseille. Pro každodenní nošení si oblíbíte kabelku z kultovní řady 5AC.

V nové kolekci naleznete i kabelku Snatched inspirovanou origami, která byla představena již v roce 2019. Kabelka vyrobená z lakované telecí kůže má odnímatelný řetízek a děrovanou rukojeť, lze ji tak nosit několika způsoby.

Šperky

Výrazné zlaté náušnice ve tvaru řetízku jsou k dostání v různých délkách. Zápěstí oživíte barevnými náramky, řetízek připomínající růženec pak přitáhne pozornost k dekoltu. Ozdobte se šperky, které dodají šťávu každému outfitu.

Foto: maisonmargiela.com, FB MM, Vmagazine, Vogue