• Lifestyle  • VYHRAJTE OSLNIVOU VŮNI Zadig&Voltaire – GIRLS CAN SAY ANYTHING

VYHRAJTE OSLNIVOU VŮNI Zadig&Voltaire – GIRLS CAN SAY ANYTHING

Provokujte. Inspirujte. Buďte akční. Zapojte se do soutěže a vyhrajte oslnivou vůni Zadig&Voltaire – GIRLS CAN SAY ANYTHING, která podtrhne osobnost každé odvážné a svobodomyslné ženy.

Řekněte všechno nebo vůbec nic. Křičte z plných plic to, co si ostatní lidé pouze šeptají. Vyjádřete své nejvnitřnější já skrze novou vůni. Buďte spontánní a odvážná. Buďte pozitivní, protože dívky mohou říci cokoliv. Nová Vůně Girls Can Say Anything podporuje svobodu projevu a emancipaci.

#girlscansayanything

Parfémář Quentin Bisch vytvořil oslnivou květinovo-dřevitou vůni, představující novou fougère s květinovými tóny a jemnými mandlovými akcenty. Návyková vůně, která vyzařuje silnou smyslnost v sobě ukrývá levandulový výtěžek, pelargónii, dubový mech, fazole tonka s dotekem růže, jemné pivoňky, vanilka a nechybí tóny santalového dřevo.

Neotřelá energie přichází v kultovní láhvi inspirované láhvemi vody, které jsou rozdávány na módních přehlídkách. Flakon zůstal zachován a je velmi příjemný do dlaně, drží si své známé tvary a nechybí neotřelý kovový uzávěr.

Vůni Zadig&Voltaire – Girls Can Say Anything koupíte ve vybraných parfumeriích v balení o velikosti 30 ml za cenu 1 550 Kč, 50 ml za cenu 2 250 Kč a 90 ml za cenu 2 850 Kč.

Jak se do soutěže zapojit? Je to opravdu jednoduché!

Napište nám do komentářů k facebookovému příspěvku, kdo z vašich přátel je pro vás odvážný a čím vás inspiruje.

Níže můžete kliknout pro přesměrování do soutěžního příspěvku na Facebooku:

CHCI VYHRÁT

Soutěž o oslnivou vůni GIRLS CAN SAY ANYTHING od značky Zadig&Voltaire potrvá od úterý 27.8.2019 do úterý 3.9.2019.

Výherce soutěže bude vylosován na základě náhodného losování.

Zapojením se do soutěže soutěžící souhlasí s úplnými podmínkami soutěže, které si může přečíst zde.

Marketing manager