• Lifestyle  • Zamilujte si pohyb a otevřete dveře novému já s Les Mills

Zamilujte si pohyb a otevřete dveře novému já s Les Mills

Ať už jste „ledňáček“ motivovaný předsevzetím více cvičit, nebo jen přemýšlíte, jak si návštěvu fitka ještě zpestřit, zkuste lekce Les Mills. Nejen, že se vám zlepší fyzické zdraví, ale také objevíte radost a zážitek z pohybu. 

Začali jste nově chodit do fitka nebo už vás nebaví cvičit jen na strojích? Potřebujete motivaci a způsob cvičení, které vás bude bavit a nabije vás novou energií? Doporučujeme Les Mills. Tento cvičební program, který se zrodil na Novém Zélandu, přinesl revoluci do světa fitness spojením pohybu s hudbou a vytvořením globálního fenoménu prostřednictvím skupinových cvičení, která zahrnují posilování či kardio, ale i jógu nebo bojová umění. Jejich inovativní přístup a průkopnické techniky proměnily Les Mills nejen ve fitness program, ale v životní styl pro tisíce jednotlivců po celém světě.

Rozmanité lekce Les Mills ve fitness klubech Form Factory nabízejí širokou škálu cvičebních programů, které oslovují různé fitness úrovně a preference. Programy jako BODYPUMP®, BODYBALANCE®, BODYATTACK®, BODYCOMBAT®, BODYJAM®, GRIT®, CXWORX®, SH´BAM®, a LES MILLS TONE® poskytují cvičení odpovídající individuálním potřebám a přináší široké spektrum výhod pro zlepšení kondice a pohody. Můžete hubnout, nabírat svaly nebo pracovat na vytrvalosti. Záleží jen na vás, který z nabízených programů si vyberete.

„Naše lekce nejsou jen o hubnutí do plavek, ale především o cestě k našemu novému zdravějšímu ‚já‘. Jde o objevení a posouvání vlastních hranic a zlepšování fyzické ale i psychické kondice. Zároveň nabízejí atmosféru a zážitky, které vás doslova pohltí. Každá lekce je unikátní, nabitá energií a motivací, která vám pomůže překonat sebe sama,“ zdůrazňuje Tomáš Novák, regionální studio manažer Form Factory.

Lekce jsou vhodné pro začátečníky i pokročilé, lektoři vždy ukazují různě náročné varianty cviků, takže se nemusíte bát. Choreografie tréninkových sestav zůstávají nějakou dobu stejné (mění se obvykle po třech měsících), díky tomu máte možnost naučit se jednotlivé cviky, pochopit jejich smysl a pak už se jen zlepšovat a sledovat vlastní progres.

Vstupte do komunity lidí, kteří hledají stejné cesty ke zdraví a pohodě. Získejte podporu, inspiraci a nové přátele, kteří vás budou povzbuzovat na každém kroku. „Skupinové lekce nejsou jen cvičení. Je to životní styl, který vás posune dál, než jste si kdy dokázali představit. Zažijte nezapomenutelné okamžiky, proměňte své tělo i mysl,“ dodává Tomáš Novák.

Vrcholem této cesty je Form Factory Les Mills Day 2024. Už teď si můžete pořídit vstupenky na tuto obří fitness party, která se koná 8. června 2024 v pražském unikátním prostoru CUBEX Centrum. Tento den bude symbolem vašeho úsilí a skvělých zážitků spojených s Les Mills.

Zdroj: Form Factory