• Fashion News  • Zalando v poutavé kampani oslavuje street kulturu a osobní styl

Zalando v poutavé kampani oslavuje street kulturu a osobní styl

Zalando spustilo novou kampaň ‚Žijte svůj styl‘. Vytvořená kampaň klade důraz na jedinečný osobní styl, který je podstatou/srdcem street kultury. Koncept ‚Žijte svůj styl‘ je založen na tradicích streetwearu, zrozeného z individuality, kreativity, talentu a stylu.

V televizní reklamách v dokumentárním stylu vystupují přední osobnosti evropské streetwear scény, včetně německo-španělského herce a zpěváka Arona Pipera, italských a polských hudebníků Yendry a Żabsona, francouzské rapperky Chilly a taneční skupiny Let It Happen, která je senzací na sociálních sítí. Každý z tvůrců vnáší do filmu svůj osobní styl a interpretaci streetwearu. Vzniká tak dílo, které odráží rozmanitost a pestrost streetwear komunity napříč Evropou.

K energii kampaně přispívají Jdid Club, skupina pařížských kreativních žen, švýcarský rapper a člen kolektivu Superwak Clique SLIMKA, DJka a vášnivá sběratelka sneakersů Dani aka Wide Awake Earthquake, bruselský rapper JeanJass, barcelonský kreativní kolektiv Cutemobb, další kreativec a skater z Barcelony Pierre Leze a francouzští tvůrčí bikeři Tito a Fimbo.

Televizní reklamu natočili newyorský umělec a režisér Clayton Vomero a francouzský fotograf Maciek Pozoga. Stylistou je módní redaktor časopisu Dazed & Confused Imruh Asha. Asha spolupracoval s trendy talentovanými tvůrci televizních spotů po celé Evropě. Do popředí staví sílu jednotlivce, který vytváří inkluzivní a otevřenou streetwear kulturu, a tím se zasazuje o její postup vpřed.

„Kampaň #GoNoticed představuje širokou a různorodou skupinu lidí z celé Evropy, kteří dokazují, že streetwear může vypadat napříč kontinentem pokaždé odlišně,“ říká Marius Brintrup, vedoucí oddělení nákupu pánské obuvi a doplňků v Zalandu. „V Zalandu věříme, že náš široký sortiment dává lidem možnost doopravdy experimentovat a vyjádřit se prostřednictvím streetwearu. Kampaň se to snaží ukázat a oslavit tak vliv, který může mít na kulturu streetwear kdokoli a kdekoli.“

V průběhu března a dubna poskytne Zalando styling pro Arona Pipera během jeho hudebního turné po Španělsku. Aron bude sdílet své ‚Daily Style Fits‘, což fanouškům umožní poznat streetwear kousky, které bude mít na sobě během každého vystoupení. Outfity budou sdíleny i na Zalando sítích.

Zalando bude nadále oslavovat streetwear komunitu prostřednictvím digitálního časopisu Zalando Street. Každé číslo přizve hostující kurátory, aby se podělili o osobní příběhy mapující streetwear kulturu, která se neustále proměňuje. Nejnovější číslo se soustředí na nově vznikající hudební scénu v Nizozemsku. Představuje vycházející hvězdu RIMON a zkoumá bohatou kulturní rozmanitost, která inspiruje novou generaci producentů, DJů a umělců.

Zdroj fotografií: Zalando Česká republika

Marketing manager