• Beauty  • Značka Dyson a její produkty pod lupou redakce DailyStyle.cz

Značka Dyson a její produkty pod lupou redakce DailyStyle.cz

Poohlížíte se po nové kulmě, fénu nebo hledáte novou žehličku na vlasy? A co takhle vyzkoušet jeden z produktů od britské značky Dyson? Pokud vám tato značka zatím nic moc neříká, v následujícím článku se jí společně podíváme „na zoubek“ a mrkneme také na některé z jejich produktů, protože jak to tak vypadá, letos o ní ještě hodně uslyšíme!

Zakladatelem značky je James Dyson, který je proslulý tím, že vkládá do svých výrobků i kus sebe, protože se svým produktům opravdu pečlivě věnuje a dokud s nimi není stoprocentně spokojený, prostě je nepustí do prodeje. (To dokázal například tím, že při tvorbě svého prvního produktu, kterým byl bezsáčkový vysavač, nejdříve vytvořil přes 5000 prototypů, než byl s vysavačem zcela ztotožněn!). Mimo to, že je James bezpochyby velice vynalézavý a inovativní muž, pod jeho jménem také dokonce funguje tzv. Cena Jamese Dysona, která je pravidelně udělována stejnojmennou nadací (cílem nadace je inspirovat mladé lidi ke studiu inženýrství a technologií), a to dokonce v 18 zemích světa těm nejšikovnějším studentům těchto tvůrčích oborů.

Kulma Dyson Airwrap

Kulma této značky je něčím víc než jen klasickou kulmou. Kromě stylového vzhledu, pouzdra a výběru z mnoha kartáčů je vybavena tzv. Coanda efektem. To znamená, že přístroj vlasy nejen natočí, ale také vysuší a to tak, že dochází k velmi šetrnému přilnutí vlasů ke kartáči, což napodobuje dokonalou foukanou prováděnou v salonech. Díky různým typům kartáčů už si pak jen zvolíte cílový efekt účesu.  Navíc díky systému inteligentního řízení teploty nedojde k poškození vlasů, protože vzduch nikdy nepřesáhne teplotu 150 °C. Win-win!

Kulma Dyson Airwrap, prodává datart.cz, 13 990 Kč

Vysoušeč vlasů Dyson Supersonic Fuchsia

Obtěžuje vás (popřípadě vaše domácí mazlíčky) silný zvuk, které vysoušeče zpravidla působí? Pak sáhněte po tomto krasavci, je totiž vybaven inovativním motorem, který je schopen nejen snížit hladinu zvuku, ale také i hmotnost přístroje (což se bude skvěle hodit například na cestách). Tento fén se také pyšní technologií Dyson Air Multiplier, což znamená, že vzduch vyfukovaný z přístroje je dokonce třikrát silnější než ten, který je nasáván, to zaručuje přesné vysoušení se skvělým konečným výsledkem. Mimo jiné je tento stylový krasavec také velice rychlý, což uvítáte například při spěchu do práce a samozřejmě je také šetrný k vašim kadeřím.


Dyson Supersonic Fuchsia, prodává mall.cz, 11 390 Kč

Žehlička na vlasy Dyson Corrale

Krásný design, kvalitní materiály a inovativní funkce se staly společným jmenovatelem všech Dyson produktů (a za kvalitu této značky si opravdu náležitě připlatíte). Co by vás tedy mělo přimět ke koupi právě tohoto produktu? Mimo jiné určitě možnost „bez kabelu“, to znamená, že kabel vám nikde nebude překážet a třeba na dovolené, kde nemusí být tolik dostupných zásuvek, tuto možnost určitě velmi rády oceníte! Na jedno nabití žehlička bez drátu vydrží až 30 minut, což je tak akorát na vytvoření dokonalého stylingu. Tato společnice je také ideální na cestování, díky své relativně nízké hmotnosti (0,56 kg), hodí se pro všechny typy vlasů a je vybavena systémem inteligentního řízení teploty, díky kterému je šetrná k vašim vlasům.

Žehlička na vlasy Dyson Corrale, prodává datart.cz, 13 990 Kč

Pokud Vás tedy některá z těchto skvělých vychytávek zaujala, ba dokonce začínáte uvažovat o koupi, ale trochu (nebo dost) vás odrazuje poněkud vyšší pořizovací cena, doporučujeme nejdříve shlédnout některá z videí na YouTube. Množství uživatelských recenzí, které tam najdete, by vám mohly usnadnit rozhodování.

Zdroje: 1, 2, 3, archiv značky Dyson