• Lifestyle  • Letní garden párty Cafe Elektric x Tatratea

Letní garden párty Cafe Elektric x Tatratea

Pojem „Indoor generation“ skvěle vystihuje realitu dnešní doby. Ráno vstaneme, směřujeme do officů, často autem, metrem či tramvají. Pracujeme celý den a později jdeme vypotit veškeré zlo do lokálního fitness centra. Právě z tohoto důvodu by myšlenka letní garden party s BBQ, drinky a pohodovou atmosférou na konci horkých letních pracovních dnů zlákala většinu z nás. Právě takovou akci uspořádala na začátku července restaurace Cafe Elektric na Ovocném trhu 6 ve spolupráci s kultovní značkou Tatratea. 

Příchozí hosté ocenili néjen Tatra Tea drinky za zvýhodněnou cenu, ale také fakt, že po dlouhém a namáhávém dni v práci měla většina z nás šanci si sednout na příjemné zahrádce a alespoň myšlenkami se přenést do letní destinace snů. Atmosféru dokresloval místní DJ a výzdoba v podobě deštníčků nad hlavami zákazníků inspirovaná interiérovými trendy z metropolí jako je Tel Aviv, New York či Lisabon. 

Restaurace Café Elektric je ideální volbou néjen pro oslavy, zahradní party, firemní večírky, oslavy státnic či maturity i formální banquety. Zároveň splňuje veškeré předpoklady perfektního obědového spotu s přáteli či obchodními partnery. Ve všední dny si můžete jak uvnitř, tak na již zmíněné zahrádce vychutnat speciality z hlavního či brunch menu, kam patří např. matcha lívance se sojovým jogurtem, ořechovým máslem, mangem a javorovým sirupem, omeletu s kozím sýrem, špenátem, rajčaty, stejně tak jako „snídaňový burger“ z bio hovězího masa, chedarem, slaninou, karamelizovanou cibulkou, vejci, salátem spolu s batátovými hranolky. Gastro business musí být v současné době flexibilní a držet krok se stále měnícími se požadavky zákazníků. Je naprosto normální, že v jedné skupině lidí se najde nejméně jeden vegan, vegetarian, plant-based či zástupce té slavné keto diety.

Majitelka a kreativní ředitelka restaurace, Francesca Kolowrat si je tohoto faktu velmi dobře vědoma a proto činí maximum, aby svým zákazníkům poskytla pestré možnosti výběru. V Cafe Elektric není problém najít různé alternativy klasického mléka, jako je mandlové, sojové či ovesné, stejně jako fitness friendly, veganské i gluten-free pokrmy. Příjemný a ochotný staff je samozřejmostí stejně jako přátelská a uvolněná atmosféra, milenialové, influenceři, CEOs, babičky, dědečci, přátelé, umělci, obchodní partneři či drahé polovičky. Restaurace Cafe Elektric je perfektním sociálním spotem pro všechny zástupce našich okruhů a pokud nemáte zrovna koho vzít na příjemné posezení, čas od času není od věci pozvat na něco dobrého sami sebe and spend some „me“ time with me, myself and I!

Zdroj fotografií: facebook Cafe Elektric