• Beauty  • Značka FOREO představuje revoluční bázi pro pleťovou masku Imagination

Značka FOREO představuje revoluční bázi pro pleťovou masku Imagination

Inovativní švédská beauty-tech značka odhaluje tajemství krásy a mladistvého vzhledu, které se nachází v kuchyni každého z nás. Nová báze pro pleťovou masku FOREO Imagination umožňuje komplexní péči o pleť na míru.

Bez přírody nemůžeme plnohodnotně fungovat, přesto se zdá, že s ní v posledních letech ztrácíme spojení. Švédská beauty-tech značka FOREO si proto dala za cíl obnovit tuto ztracenou rovnováhu a po dlouhém vývoji konečně uvádí na trh revoluční novinku – bázi pro pleťovou masku Imagination, která spojuje dva zdánlivě neslučitelné světy. Svět nejmodernějších technologií a to nejlepší z přírody.

„Spotřebitelé jsou stále náročnější a požadují víc než jen efektivní péči o pleť. Touží po holistickém přístupu, který vyživuje jak pleť, tak i mysl. A náš nový produkt Imagination to dokáže. Tato báze pro pleťovou masku, která obsahuje Triple Infusion Complex, významně zvyšuje vstřebatelnost aktivních látek a je navržena tak, aby se dokonale spojila s čerstvými ingrediencemi z Vaší ledničky nebo spíže. Funguje jako dvojí síla – aktivuje a maximálně využije potenciál organických surovin a zároveň umožňuje jejich vstřebávání do hlubších vrstev pleti. To, že si můžete hrát a být kreativní při vytváření své vlastní péče na míru je bonusem navíc, který Vám otevře nové obzory a umožní vám sblížit se s přírodou zase o trošku víc,“ vysvětluje generální ředitel společnosti FOREO Boris Trupčevič.

Jak napovídá samotný název, nejnovější počin společnosti FOREO vás dostane daleko za hranice představivosti. Značka, která je známá především díky svým moderním technologiím a inovacím, způsobila v kosmetickém průmyslu už několik revolucí. A protože je její podnikání orientováno na zákazníka, vidí budoucnost krásy především v personalizovaných řešeních. Tentokrát se však skutečně překonala. Místo aby zákazníkovi nabídla univerzální produkt, postavila ho do centra dění a umožnila mu svobodně se rozhodnout, jaké složky chce ve své denní pečující rutině opravdu mít. Báze pro pleťovou masku Imagination využívá průlomovou technologii, díky níž se hydratační složení báze dokáže snadno spojit s čerstvými ingrediencemi z Vaší kuchyně. Příroda nás vyzývá k návratu k jednoduchosti. FOREO Imagination jí naslouchá a pomáhá z ní vytěžit maximum.

Působení přírodních ingrediencí na lidskou kůži bylo známo ještě předtím, než se Kleopatra toužící po půvabnější pokožce poprvé ponořila do oslího mléka. Ani dnes není DIY krása v mainstreamové kultuře ničím novým. Jenže… Opravdu všechny ty úžasné domácí pleťové masky, které jsme si vygooglovali, fungují? Přestože jsou organické ingredience přímo nabité vitamíny, minerály, antioxidanty a živinami, pravdou je, že nedokážou proniknout skrze kožní bariéru. Zůstávají na povrchu pleti a nemohou tak své kouzelné účinky plně rozvinout.

Triple Infusion Complex je kombinace tří výjimečných složek, které zesilují účinnost organických ingrediencí a usnadňují jejich absorpci do pleti: speciálního esteru, hydratační látky a mastných kyselin. Ester umožňuje pronikání ve vodě rozpustných aktivních látek do pleti. Zvlhčující látka pleti hydratuje, zároveň působí jako rozpouštědlo a „přepravuje“ výživné složky přes hydrolipidický film do hlubších vrstev pleti. A konečně mastné kyseliny, především dobře známé omega-6 mastné kyseliny, velmi výrazně usnadňují absorpci, aktivně optimalizují úroveň hydratace, zlepšují pružnost pleti a mají pozitivní vliv na její ochrannou funkci.

Díky těmto třem složkám se vitamíny, antioxidanty a živiny z čerstvých organických surovin dostanou do hlubších vrstev pleti, kde jejich působení přináší viditelné výsledky. Složení báze pro pleťovou masku Imagination nebylo testováno na zvířatech a je vhodné pro vegany.

Recepturu jsme ladili dlouho a s maximální přísností tak, aby byla naprosto bezpečná a vy jste ji mohli použít i samostatně bez přidání dalších surovin. Je totiž doslova nabitá prospěšnými složkami, jako je kyselina hyaluronová s nedostižnými hydratačními vlastnostmi, na antioxidanty bohatý skvalan a vitamín E a zklidňující vitamín B, které zvyšují hladinu hydratace pleti a zanechávají ji hebkou a šťavnatou.

Proces výroby vlastní pleťové masky je snadný a velmi zábavný. Stačí smíchat vaše oblíbené organické ingredience s jednou čajovou lžičkou báze Imagination a směs rovnoměrně nanést na pleť. Kombinace  darů přírody a moderní technologie Triple Infusion Complex spolupracují v dokonalé harmonii z čehož těží Vaše pleť. A pokud nevíte, jakou maskou začít, můžete se inspirovat oblíbenými domácími tipy celebrit. Foreo Imagination je k dostání online na notino.cz a foreo.com.

Zdroj fotografií: Foreo Česká republika

Marketing manager