• Fashion News  • Zpěvačka Demi Lovato debutuje novou kolekci obuvi pro Deichmann

Zpěvačka Demi Lovato debutuje novou kolekci obuvi pro Deichmann

Demi Lovato známe především jako herečku a skvělou zpěvačku, kralující prvním příčkám hitparád. Co ale jako návrhářku obuvi? To je totiž nejnovější položka v životopise americké popové divy. Demi se spojila s německou značkou Deichmann, která uvede její vlastní kolekci.

Trendy kozačky, klasické elegantní lodičky i ležérní tenisky. Při navrhování své vlastní řady myslela Demi Lovato na každou příležitost. Všechny modely, které se v prodejnách a na internetu objeví už letos v srpnu, mají ale společné dvě věci: propracované detaily v podobě rafinovaných pásků či krajkových aplikací a cenovou dostupnost.

Demi Lovato s předsedou správní rady DEICHMANN SE Heinrichem Deichmannem v německém Kolíně.

Kolekce má být moderní, výrazná a přesto minimalistická, přesně ve stylu, který vyznává sama Demi. „Moc se těším, až představím svoji kolekci, kterou jsem vytvořila ve spolupráci se společností Deichmann, práce na ní mě bavila a jsem zvědavá, jak díky ní ostatní vyjádří svůj osobitý styl,“ nechala se slyšet zpěvačka, kterou momentálně zaměstnává její světové turné Tell Me You Love Me. Role Demi nekončí jen u návrhů, jak zdůraznil představitel firmy Heinrich Deichmann. Demi se totiž stává také oficiální tváří Deichmann pro mladou módu. Doprovodná kampaň, o níž se postarají fotograf Dennis Leupold a režisér Jonas Akerlund, ponese název #shoefame a Demi v ní mimo jiné zatančí.

Lovato není první hvězda, s níž obuvní značka populární i v České republice spojila své síly. V loňském roce jí předcházela britská zpěvačka Ellie Goulding, jejíž rockově laděné modely zaznamenaly veliký úspěch. Něco nám napovídá, že s Demi to nemůže dopadnout jinak! Pokud se na její rukopis v podobě módního doplňku těšíte stejně jako my, nezapomeňte od půlky prázdnin sledovat webové stránky Deichmann nebo navštívit jeden z kamenných obchodů.

Zdroj: 1, archiv Deichmann