• Events  • Jedinečná přehlídka Zuzany Kubíčkové Couture SS19 v Rudolfinu

Jedinečná přehlídka Zuzany Kubíčkové Couture SS19 v Rudolfinu

Začátek září se nesl v duchu módy. K této příležitosti byla 3. září v budově Rudolfinu v rámci Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku představena nová kolekce couture od české návrhářky Zuzany Kubíčkové, která oslavovala krásu ženy. Podívejte se s námi na tuto kolekci detailněji. 

Díky spojení architektury, baletního vystoupení a něžných modelů vznikla jedinečná přehlídka. Velkorysé modely, které něžně plují kolem postavy, jsou inspirovány optimismem doby, ve které Rudolfinum vznikalo. Modely, které vypadaly, jako by byly ze vzduchu, doplňovaly křišťály odrážející světlo v místnosti, zatímco tyl a peří tancovali kolem těl.

POP linie v kolekci

Součástí nové Couture kolekce se staly nadčasové a oblíbené artikly z letošní POP kolekce. Značka se snaží ukázat, že pop je univerzální a tvárný. Zkrácený trenčkot unosíte k džínům i k dlouhé večerní sukni. V pouzdrové sukni ležérně proplujete jak dnem, tak nocí. Topy z krajky jsou zde bohatě zdobené křišťály. Smyslné a odvážné světle zelené šaty byly zlatým hřebem přehlídky.

ZUZANA-KUBÍČKOVÁ 1
ZUZANA-KUBÍČKOVÁ 2
ZUZANA-KUBÍČKOVÁ 3
ZUZANA-KUBÍČKOVÁ 4
ZUZANA-KUBÍČKOVÁ 5
ZUZANA-KUBÍČKOVÁ 6
ZUZANA-KUBÍČKOVÁ 7
ZUZANA-KUBÍČKOVÁ 8
ZUZANA-KUBÍČKOVÁ 9
ZUZANA-KUBÍČKOVÁ 10
ZUZANA-KUBÍČKOVÁ 14
ZUZANA-KUBÍČKOVÁ 15
ZUZANA-KUBÍČKOVÁ 17
ZUZANA-KUBÍČKOVÁ 21
ZUZANA-KUBÍČKOVÁ 23
ZUZANA-KUBÍČKOVÁ 31
ZUZANA-KUBÍČKOVÁ 35
ZUZANA-KUBÍČKOVÁ 38
ZUZANA-KUBÍČKOVÁ 39
ZUZANA-KUBÍČKOVÁ 40
ZUZANA-KUBÍČKOVÁ 41

Tato velkolepá kolekce by nemohla vzniknout bez podpory partnerů. Křišťálové kameny, perly a šatonové růže poskytla společnost Preciosa. Na dramaturgii se podílel umělecký soubor baletu národního divadla s choreografií jeho předních sólistů, Ondřeje Vinkláta a Marka Svobodníka. A důležitou součást přehlídky, kterou modelky dozajista jsou, zajistila agentura Ely Management, současně provozovatel výběrového butiku OUI.

Zdroj fotografií: Archiv značky